Wpis z mikrobloga

  • 0
odcięcie w lampce rowerowej, a to dobre. Z pewnością każdy takie właśnie kupuje. #!$%@? po oczach lampami na kilkaset metrów,


Generalizowanie, wygląda na to, że jesteś wychowankiem postsowieckiej "kultury" która jeszcze mocno siedzi zakorzeniona w tym kraju.

a taka lampka nie jest pozycyjną,


Jest. Tak stanowią przepisy.

ani nawet mijania.


Jakiego mijania? XDD rower nie ma świateł mijania.

Sam przyznałeś, że masz migające ledy jako oświetlenie,nie pisząc, że pozycyjne, a drogowe używasz
  • Odpowiedz
@reddin: sam jesteś postsowieckim starym grzybem, co potwierdziłeś w swoich wulgarnych aroganckich odpowiedziach, robiąc wycieczki osobiste, bo dupa pękła chyba. Lampa pozycyjna nie oświetla drogi, więc po co ci jakieś odcinanie? Zdecyduj się. Wygląda, że masz nielegalne oświetlenie, jak HID z allegro w samochodzie. Nie spodziewałem się tak debilnej odpowiedzi odnośnie sygnału dźwiękowego "mnie nie przeraża", ale już wiemy, że tu chodzi o ciebie i twoje ego, a innych użytkowników drogi
  • Odpowiedz
  • 0
sam jesteś postsowieckim starym grzybem, co potwierdziłeś w swoich wulgarnych aroganckich odpowiedziach, robiąc wycieczki osobiste, bo dupa pękła chyba.


Zief...

Lampa pozycyjna nie oświetla drogi, więc po co ci jakieś odcinanie? Zdecyduj się.


W rowerze oświetla. Rower według przepisów ma tylko światła pozycyjne. Na tych światłach jest zwykle guziczek, który zmienia tryby. Wiedział byś gdybyś wiedział o czym piszesz.

Wygląda, że masz nielegalne oświetlenie, jak HID z allegro w samochodzie.


Bardzo legalne,
  • Odpowiedz
@reddin: nie tym tonem grzybie, choć już się podniosłeś trochę z poziomem, to się chwali. Nie spodziewam się przeprosin, bo widać po tobie, że to trudne, udało ci się napisać w to miejsce "zief". Tak uczyli w szkole czy rodzice?
Wracając do sygnału, to nieprzeraźliwy "mnie nie przeraża" jest tak samo nieadekwatne jak twoje zdenerwowanie dla kierowcy jadącego za blisko "dla niego było ok", a ty się tylko bulwersujesz. I masz
  • Odpowiedz