Wpis z mikrobloga

Moment histerycznej, opętanej radości judaszycy to najbardziej disgusting moment tego sezonu. Widać było cały sezon jak probuje się hamować i nie pokazywać swojego ból dupy, zazdrości i reszty zgniłych cech, mimo tego ze wychodziły, ale to jak teraz wybuchła to aż niedobrze mi się zrobiło, współczuje komukolwiek z jej bliskiego otoczenia

#hotelparadise
  • 6
  • Odpowiedz
@sesame0il: Dopełnieniem sytuacji jest to, że ona uważa się za osobę wierzącą i to podkreśla. Taka obłuda byłaby nieznośna u każdego, ale obnosić się z religijnością i później się tak zachowywać? Nie tylko potwierdza stereotyp dewotki, ale zaczęła sprawiać wrażenie, że coś jest z nią nie tak. Ona jest straszna, kojarzy mi się z takim śliskim wężem, ohyda.
  • Odpowiedz
@sesame0il: zastanawiam się czy nawet Sroch wywołał we mnie takie wstręt jak ona. Jeszcze ta jej radość jak odpadł Oskar z Emi, wszyscy cisza a ta drze jape jak #!$%@?. Jak to wygra to tylko pieniądze. Dalej będzie zgorzkniała wstrętna stara panną.
  • Odpowiedz
@BigShow: zgadzam się prawie w całości, oprócz tego, ze węże są oślizle. Tak naprawdę są bardzo delikatne i maja skore bardzo przyjemna w dotyku. Można ich nie lubić, ale porównanie do Judaszycy to obraza dla węża;)
  • Odpowiedz