Wpis z mikrobloga

@BomBom: On ostatnio z tego co widzę to on teraz nie wypowiada się na tematy Olo+King, ale jak pamiętam to zawsze był anty rudy. Nawet pamiętam że otwarcie pisał że ma problem z Olem bo jedzie po 207, i nie wierzył że cokolwiek się Łukaszowi uda wskórać z bielską bestią. Zakładam więc że jak zobaczył że jednak coś się dzieje, to nie porusza tematów antylateksowych i daje im działać. Gdyby Boboliano
  • Odpowiedz
  • 2
@cl-sr: nie wypowie się, bo lateksów mam na czarrnej. On na olgierdana cisnał ciągle, a teraz wielkiego gita udaje a wy to kupujecie. Lateks, skoro kibicował moczopijano który z rudym się dogadyuje.
  • Odpowiedz
@BomBom: Ale o czym ty mówisz, jakie kupowanie. Przecież napisałem że miał do niego problem i był cały czas anty jakiekolwiek działania. To jest taki sam fakt jak to, że był w tym samym czasie anty rudy. Czyli co, jak kreatura krwawi to przez to że jest bobolakiem nie może mieć z tego radości? Nie popadajcie w paranoje, nawet jak się z kimś nie zgadzasz w większości kwestii ale w jednej
  • Odpowiedz
@Head_Shoulders: Hahahah przypomniałeś mi!
Pissowca39 trafiła klątwa warmiańska. Pojechał na Boboli zbić piątkę z Mexem ten zaciągnął go do położenia paneli do pokoju po czym po robocie Jareczek spławił menela bo Barbara zmęczona xD
I beka była na tagu przez jakiś czas z pissowca stąd stał się lateksem
Analne dildo też kiedyś był prawilnym Mirkiem krytykującym Sławka ale rudy chyba go wystalkował i typ z dnia na dzień zmienił front
Pissowiec69
  • Odpowiedz