Wpis z mikrobloga

@Damasweger: Zawsze można się przeprowadzić do starych. Na Piętro do momentu aż się nie pobudujesz. Nawet jak kible w niemczech sprzątasz to i tak lepiej niż wynajem. Chyba, że mieszkasz w Wawie, i z pensji 6k na rękę wydajesz 5,5k. To wtedy nie wiem kto jest debilem.
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Tak jak już wcześniej pisałem, odnosiłem się do studentów i osób zarabiających najniższą krajową.

@In_thrust_we_trust Budżet domowy to nie to samo co średnia pensja.

Jeśli już rozmawiamy o statystycznym Polaku to alkohol stanowi ok 10% tego co wydaje na żywność i napoje bezalkoholowe.

Przyznaje, że nie mam źródła co do kosztów alkoholu i papierosów w budżetach studentów i najmniej zarabiających, ale możemy się domyślać, że jest to większy procent niż
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: No dobrze, ale ile razy mam się przyznawać że w tym miejscu przesadziłem XD

Przyznaje, że nie mam źródła co do kosztów alkoholu i papierosów w budżetach studentów i najmniej zarabiających, ale możemy się domyślać, że jest to większy procent niż u osób bardziej zamożnych - gdzieś to usłyszałem i tak powtórzyłem. Pewnie trzeba policzyć. Przepraszam wykopka @GrimesZbrodniarz ,bo trochę mnie poniosło i nie potrzebnie pierwszy zaatakowałem! Niemniej jednak dalej
  • Odpowiedz