Wpis z mikrobloga

  • 0
@KoltajlPszeniczny: bo tak w zasadzie ma to być prezent urodzinowy dla mojej rodzicielki i od początku chciałem brać S22, ale jak poczytałem na necie to wiele osób ma właśnie problem do słabej baterii i to trochę odstrasza
  • Odpowiedz
@KwasowyProktolog10kJava
@SaIamanca
Jak zawsze w przypadku androida opinie są 50/50 ale uważam że jeśli po każdej aktualizacji OS trzeba robić reset bo telefon mieli to coś jest tak.
Jeśli to ma.byc prezent dla rodzicielki to uważam samsunga za lepszy wybór, bateria nie jest największa na świecie ale imo lepiej jest mieć sprawny telefon który przeżyje długo niż super giga wielką baterie w telefonie który z rok będzie przyciskiem do papieru
  • Odpowiedz
@SaIamanca:

bo tak w zasadzie ma to być prezent urodzinowy dla mojej rodzicielki i od początku chciałem brać S22,


z tego brałbym Pixel 8 jak dla siebie.
Jak dla rodziców to Samsunga.
Problem w samsungu jest procesor który żre baterie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Instrybutor_z_Orlenu: to jest prezent dla osoby, która nigdy nie miała niczego od Appla zatem "na starość" nie będę jej utrudniał życia jak już jest obeznana z Androidem ;)

@modzelem no właśnie mam teraz dylemat między S22 vs Pixel 8 vs Nothing Phone 2... ale wydaje się że NP2 jest lepszy na papierze od P8 ale pytanie czy w użytkowaniu jest lepszy
  • Odpowiedz
  • 0
@niejestemjutuberem: raczej na pewno nie mieści się w budżecie poza tym Xiaomi nie słynie z dobrego softu, więc nawet nie biorę ich pod uwagę, ale dzięki za propozycję ;)

BTW Pixel 8 też jednak odpada bo wersja 256GB kosztuje jednak ponad 3k PLN, także na polu bity zostaje S22 i Nothing Phone 2 i chyba zdecyduje się na tego drugiego.
  • Odpowiedz
@SaIamanca: mam 11t pro, jest genialny, 3 rok uzytkowania, nie do zdarcia, po wymianie wyswietlacza, co zrobilem samemu. miui (czy jak to teraz sie nazywa, jeden pies) jest super intuicyjne i wcale nie ma reklam i smieci. Namowilem kiedys goscia na zmiane z szajsunga i o dziwo mi dziekowal. na pepperze wskakuje po 2 tysie z groszem. pixla chcialem, ale mnie brak wsparcia w polsce troche odstraszyl.
A nothing phone?
  • Odpowiedz
@SaIamanca: bież Pixela nie musi być najnowszy model może być taki sprzed 2 lat też daje radę. A będzie dużo tańszy + google daje 7 letnie wsparcie od pixela 6 w górę. Więc 7 lat updatów + jak coś to zawsze jest na nie dużo customowych innych systemów po 7 latach. Różnicy ogromnej nie ma pomiędzy pixel 6, 7, 8 a różnica w $$ jest ogromna.
  • Odpowiedz
@SaIamanca: Czytam tą nitke dzisiaj i stoję dokładnie przed takim samym wyborem do 2.5k. Serio miesiąc termu nie dało się wyrwać S23 do 2.5k? Na dzień dzisiejszy bez problemu do wyrwania za 2300 zł
  • Odpowiedz