Wpis z mikrobloga

Naszła mnie taka myśl. Znacie jakieś mało spotykane lub nietypowe nazwiska? U mnie na osiedlu jest dziewczyna która z panny miała Kot, a wyszła za chłopaka który się nazywa Mruczek i została przy dwuczlonowym nazwisku Kot-Mruczek. Chyba całe życie na siebie czekali xD znam też osobę która miała na nazwisko Szczur, poznał kobietę swojego życia, ale dała mu ultimatum że musi zmienić nazwisko, bo nie wyjdzie za Szczura i zmienił na Szczurkowski
#nazwiska
  • 88
  • Odpowiedz
@Fandolores pracowałam z typem, który miał na nazwisko Biczys xD

A teraz jak pracuje za granicą to zdarzają się śmiechowe persony jak np. czarny gość, który się nazywa Bakonga Bambusa, Diop Diop, albo rumun o imieniu Dziku xD
  • Odpowiedz
została przy dwuczlonowym nazwisku Kot-Mruczek


@Fandolores:
Ale wygryw. Też bym w takim wypadku za niego wyszedł, a po ewentualnym rozwodzie zostawił takie dwuczłonowe.

A z takich moich ciekawszych to dawny znajomy miał na nazwisko Żydek.
  • Odpowiedz
@Fandolores: pracujac w banku trafialem na rozne ciekawe nazwiska, nie zapomne typa co nazywal sie bodajze Kamil Karol albo baby o nazwisku Hiller - latwo sie bylo przejezyczyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a moja znajoma w tej pracy podpisywala kredyt z gosciem, ktory nazywal sie Tomislaw Pieniazek xd
  • Odpowiedz
A gdzie Świątek-Piątek?
Z mojego podwórka to mam w rodzinie osobę o nazwisku Pyszczek, kiedyś spotkała pana co ma na imię Mordka. Podobna była afera jak się przedstawili (osoba z mojej rodziny jako druga) ponieważ Pan Mordka myślał że jest przedrzeźniany.
  • Odpowiedz
@Fandolores: Jest np. profesor Fiut, znawca poezji Miłosza. A z mojego otoczenia to nie jakoś strasznie śmieszne - sasiedzi mają nazwisko Kurak.
  • Odpowiedz
@Fandolores: Pamiętam że u nas w gimnazjum była jakaś laska, osobiście jej nie znałem ale jej imię i nazwisko były wywieszone na jakiejś liście czy coś, która się dosłownie nazywała Magdalena Pupliwąs
  • Odpowiedz
U mnie na osiedlu jest dziewczyna która z panny miała Kot, a wyszła za chłopaka który się nazywa Mruczek i została przy dwuczlonowym nazwisku Kot-Mruczek.


@Fandolores: Jakby ktoś Ci nie wierzył, to jeżeli imię tej dziewczyny zaczyna się na "A" to też ją kojarzę xD
  • Odpowiedz
@Fandolores: mam nazwisko które wg danych z bazy PESEL posiada tylko 18 mężczyzn i 14 kobiet w Polsce. Jak spotkam kogoś z takim samym nazwiskiem to jestem pewny że to z rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz