Wpis z mikrobloga

@BractwoStali bo mu przypucowal berlo, teemcio nie doszedl nawet do drugiej tury, a mnie od atencjusza wyzywali xD tymczasem sam zrobil wszystko byleby na tej smietance wystapic, dzisiaj wrzuce o tym jakiegos posta bo to przesada
  • Odpowiedz
@programista_wykopek: trochę lipa, ale prawda jest taka, że oblecą #!$%@? i celowo ktoś tak wybrał, żeby pokazać jakie jednostrzałowe klapki siedzą na wykopie. Dlaczego nie wybraliście jakiś ninja zabijaków do reprezentacji, tylko ludzi którzy siedzą przed kompem całe życie
  • Odpowiedz
@Myszka_ Ja bylem drugim finalista, jako jedyny z normalnymi warunkami i doswiadczeniem, ale tutaj utozsamiaja sie ze swoimi wiec wzieli na przekor rozpoznawalnego odyna, a teemcio nie mam pojecia jakim cudem dostal 2giego seeda jak byl 4ty w glosowaniu, moze im pasowal do CV bo rowniez walczy z nadwagą i ma status bordo
  • Odpowiedz
@heatblast1221: ja na ciebie głosowałam. Rozumiem koncepcję bitej śmietanki, że ma być śmiesznie i bardzo amatorsko, jak bijatyka pijaków pod żabka. Też chcę żeby było śmiesznie, ale #!$%@? by było gdyby reprezentanci bardzo źle wypadli i zostali pobici jak najgorsze jełopy. Jak wygrają to przeproszę uroczyście, że zwątpiłam w ich moc
  • Odpowiedz
@Myszka_ boli tylko ze byla realna szansa, a ludzie mnie wyzywali #!$%@? bo sie „atencjonowalem” zeby zawalczyc w slusznej sprawie xD takze no chcialbym jednak wiedziec jak do tego doszlo ze mamy 2v2 a mimo ze uczciwie przeszedlem dalej to jednak nie ja walcze
  • Odpowiedz
@Nicolaus_Steno1: mam obawy czy dadzą radę. Jak poszedłeś do 60 latki na wizytę, to też mógł ci nie dygnąć i byłoby trochę wstyd. Tak samo jest obawa przed wstydem, gdy grubcie (bez urazy) dadzą się pobić przez naspeedowanych paralityków na śmietance
  • Odpowiedz