Wpis z mikrobloga

  • 4
@talmudyczny_triumfalizm: babka myli rozporządzenie unijne z ustawą, przekrzykuje na komisjach, zadaje pytania z teza na komisjach, miesza publicystykę z przesłuchaniem świadków, ona nawet porządnie nie zapoznała się z książką, na którą się powoływała i to jest dobry poseł i członek komisji xD? To jest poziom Suskiego.
  • Odpowiedz
@Dawul: myślę, że tu jest sprawa psychiczna. Tzn. PiS (czy tam kilka osób powiązanych z pisem) jest odpowiedzialne za samobójstwo jej dziecka. To już jest takie, trochę zboczenie, jak u Michaela Jordana w słynnym serialu "Last Dance". Zrobiłeś coś mi? Biorę to osobiście. A miłość matki do dziecka, to jest zabójcza siła.
  • Odpowiedz
@Dawul: Czego wymagasz od kobiety która nie potrafiła zająć się własnym synem gdy potrzebował pomocy ?
Zamiast tego wolała biegać za wierchuszką platformy i zostawić go w rękach pedo-kolegi.

Biedny chłopak, że tak skończył.
  • Odpowiedz
@open_or_die: To co mam na profilu nie zmienia faktu, że nie zajęła się swoim synem i skończył tragicznie.
Pomimo tego co się stało to dalej klei się do tych samych ludzi co już samo mówi za siebie, że jest to osoba zaburzona emocjonalnie.

A teraz idź cieszyć się dalej jak tobie podobni jak "dobrze prowadzi komisje".
  • Odpowiedz
@Delta1985 nie zajęła się swoim synem?

A może zapomniałeś kto wyciągnął tą sprawę na wierz jak już było po wszystkim? Po skazaniu typa? Kto wykorzystał ten fakt w kampani wyborczej 2 lata później co doprowadziło do samobója?

Tyle razy było to wałkowane i zawsze trafi się partyjniak jak ty i będzie #!$%@?ł kocopoły.
  • Odpowiedz
@open_or_die: Pierwszy nadawca który poinformował o tej sytuacji to był Radio Szczecin z ich artykułem, ludzie sami wiedzieli o kogo chodzi, po czym jakiś czas później powiedziało o tym też TVP.
Nie zajęła się, jej syn nie raz dawał jej sygnały, że chciał od swojej matki pomocy ale oczywiście mamusia miała w tamtym czasie "ważniejsze" sprawy jak chociażby marsze "obrony demokracji".
A ty przypadkiem nie zapomniałeś, że twoi ulubieńcy z platformy
  • Odpowiedz
Partyjniak ? mam wysrane na waszą wojenkę z pisem i konfederacją, to przez tobie podobnych w tym kraju nic nie powstaje i nie powstanie bo wolicie się drzeć "kogo racja jest najmojsza".

Ale dla tego kraju nie ma już nadziei bo wybrała sobie takich ludzi do polityki


@Delta1985: to na kogo głosowałeś ostatnio żeby zmienić ludzi w polityce?
  • Odpowiedz