Wpis z mikrobloga

Jakie są podobne seriale do #problemtrzechcial ? Nie ukrywam, że bardzo mi podeszedł ten mechanizm "zaskoczenia" i ciągle byłem ciekawy wyjaśnienia tych zagadek jak zegar przed oczami czy migającego nieba. Podoba mi się taka wizja sci-fi. Bardzo pasował mi też serial Dark (Netflix), jednak urzekło mnie połączenie serialu amerykańsko-chińskiego. Też wątek obcej cywilizacji, rzeczy wykraczających poza ludzkie rozumienie, nieznane technologie - takie kwestie lubię, zatem czy ktoś zna takie seriale (dobrej jakości)? ;)

#problemtrzechcial #3bodyproblem #dark #netflix #seriale #film
  • 10
  • Odpowiedz
@MisiekD: tez lubie takie klimaty. Ale ja czytame trylogie i nie bylo dla mnie zaskoczenia. Jednak serial ogladalo sie przyjemnie. Zobacz soboe Rozdzielenie na Apple TV i pomysle co jeszcze :)
  • Odpowiedz
@MisiekD ona się kończy spoko więc nie ma kolejnej części, niby jest fanowska ale ja jej nie czytałem. Nie będę mówił co się dzieje na końcu :D poczytaj sobie bo fajna. Tzn trochę odlecial autor na końcu ale to SF więc nie ma się co dziwić
  • Odpowiedz
  • 0
@Insiders: nie chce mi się tego czytać ;p
Ale słyszalem, że podobno jakaś inteligentniejsza cywilizacja zniszczyła i ziemię i tych obcych zmieniając wymiary do 2D, więc nie wiem czy tak dobrze się kończy xD
  • Odpowiedz