Wpis z mikrobloga

  • 0
@nieocenzurowany88: Pisze o hipotetycznej sytuacji, gdyby Tusk, albo inny polityk prowadził w ten sposób swoją kampanię - chlejąc upijając się na scenie. Jakoś wydaje mi się, że kuce nie byliby tacy wyrozumiali
  • Odpowiedz
@wstanczyk ja nawet nie piję, po prostu fajna inicjatywa która sprawiła że jego eventy miały kilka razy większą frekwencję niż wiece geriatryczne reszty partii

No ale wiadomo zamordystom się nie podoba że jak to chłop pije piwo na wiecu własnej partii
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon xD tak jestem zamordystą bo wyśmiewam zdobywanie poklasku nastoletnich kucy przez chlanie. Jak tam w tej oblężonej twierdzy, słońce dochodzi jeszcze?

Tłumaczeniami że to takie fajne tylko stwierdzasz mnie w opinii o wyborcach konfederacji, ale nawet tego nie widzisz.
  • Odpowiedz
Jak jakiś kandydat, który nie w jest w ogóle posłem prowadzi swoją kampanię, to też jest w pracy?


@nieocenzurowany88: jesli robi to za państwowe pieniądze, to jak najbardziej powinien być tak traktowany. On nie prowadzi wieczorku literackiego, tylko kampanię wyborczą (uregulowana przepisami!) Za państwowe pieniądze.
  • Odpowiedz
no lepiej zdobywać poparcie nastoletnich ludzi dzięki memom na wykopie


@Towarzysz_Pawulon: Słyszałeś, że są jeszcze inne opcje, jak merytoryka? W sumie paradne, jak sam widzisz, jakiego wroga Polski popierasz, ale bronisz go, bo ci ładnie naopowiadał, że inni gorsi xd

No ale wielu z nas przechodziło ten wiek. Będziesz jeszcze srogo zażenowany wspominieniami o tym, jaki byłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz