Wpis z mikrobloga

@Zwyrol69: Dwubiegunowe zachowania to mi się kojarzą z takim czubkiem, co ma raz dobry humor, a raz zły i tak na zmiane bez powodu. A gdy ma zły to jest na wszystkich bez powodu zdenerwowany i by na wszystkich darł jape.
  • Odpowiedz
  • 0
@Xvenowski nah, u mnie to przez 80% czasu depresja, a reszta to hipomania. W międzyczasie jakaś tam stabilność niby. Ale tak, są różne przypadki, a jak już trafi na furiata, to odpał na maksa
  • Odpowiedz
  • 2
@Smonk_Da_Wead aktualnie jest źle, ale nią najgorzej. Jeszcze rok temu nierzadko robiłem 5 cyfrowe kwoty netto miesięcznie, ale co z tego, jak co rano idąc do pracy myślałem tylko, żeby się #!$%@?ć. Pluje na mordę kapitalizmu
  • Odpowiedz
@Zwyrol69 to zupełnie normalna postawa bo relacja pracownik pracodawca to istna patologia. Jest to w 100% zdrowe zachowanie ale rządy będą mediami sugerować, że to coś z Tobą jest nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakbyś miał miliony to nagle problem by magicznie zniknął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@lukiseven ta, najpierw do lokalnego, potem psychiatryk, płukanie żołądka, 2 tyg pobytu. Było spoko, coś jak zielona szkoła, tylko że śmieszniej przez schizofreników i ich uniwersa na miarę LotR
  • Odpowiedz