Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Lubię ten portal xD
Przecież to jest siedlisko gawiedzi, że aż się przypomina jak Boczkowi kazali wybierać między kremówką, a bara bara i chłop złapał laga.
Przyszedł Covid, to cały wykop jak jeden mąż "hurr durr siedź w domu, chcecie drugie bergamo". A niewiele później "hurr durr kagańce, spiski, szczepio rakiem".
Przyszła wojna, "Ukraińcy bracia, ebać putina, my już ubrani ruska onuco". Mam wrażenie, że jak wcześniej było się ruską onucą, to niedługo będzie się ukraińską onucą, za samo śmianie powiedzenia czegoś pozytywnego o tym kraju, obywatelach czy obecnym prezydencie.
O transferach politycznej sympatii po ostatnich wyborach, to nawet nie zaczynam. Co tam plujecie o jakieś kredyty, przecież chodziło o odsunięcie PISu od władzy, nie?
I słowem wyjaśnienia, tutaj nie chodzi mi o decyzję polityczne, a ponowne wpadanie w jednostronną narrację. Przy następnych wyborach, ten portal będzie bastionem PISu. Jestem tego absolutnie przekonany. Będziecie zmęczeni kilkoma niepopularnymi decyzjami Tuska, trochę znięchęceni pretensjonalnością polityków koalicji, a wtedy przyjdzie stary dobry konserwatysta, udający chłopa pańszczyźnianego, waszego dobrego ziomka.
Wieszczę wam jeszcze bardzo polexitowe nastroje, ale to w perspektywie paru lat i w związku z powyższym. Pewne decyzje polityczne poklasku nie zdobędą, uniesiecie się emocjami (hehe mati w polityce nie ma miejsca na uczucia) i cyk.

Ile wy ludzie macie lat? Jak funkcjonujecie na codzień? W jaki sposób wasz mózg procesuje informacje, że zaczynacie po skrajnej jednej stronie, a zawsze kończycie na skrajnej drugiej? Jak? Kwestionujecie informacje, które otrzymujecie? Myślicie krytycznie? Macie wyobraźnie? Nie, owczy pęd hurra i husaria.
Człowiek nie krowa, zdanie zmienia, i spoko, ale czemu na łykopie to zawsze jest skrajność-skrajność? Normalnie, jak z 16 latkiem i coorwinem.

Serio, brakuje mi na tym portalu, takich normalnych ludzi. Bo tu albo komunista, albo kapitalista, albo ordotoks, albo dewiant. Niektórzy skacząc po skrajnościach, mylą się dwa razy w jednej kwestii.
I ponownie, nie chodzi o to, żeby się betonować w poglądach. Poglądy można zmienić czy zmodyfikować, ale żeby gibać się z jednej strony podkowy na drugą i nie wyciągać żadnych wniosków, to jest chore. Ludzie, przecież to jest dramat.

Polak mądry po szkodzie.

#przemyslenia #przemysleniazdupy #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
Przyszedł Covid, to cały wykop jak jeden mąż "hurr durr siedź w domu, chcecie drugie bergamo". A niewiele później "hurr durr kagańce, spiski, szczepio rakiem".


@mirko_anonim: na początku nie było wiadomo CO to za epidemia i jak poważna

Mam wrażenie, że jak wcześniej było się ruską onucą, to niedługo będzie się ukraińską onucą


nie saszka, tak nie będzie, roSSja zawsze #!$%@?ą będzie
  • Odpowiedz