Wpis z mikrobloga

Jak się zapatrujecie na switch 2? Nie mam żadnej przenośnej konsoli, ale byłem w sklepie i jedynka bardzo dobrze leży w dłoni, nie jest ciężka, w sam raz żeby pograć wieczorem w łóżku, czy w komunikacji miejskiej jeżeli da radę usiąść.

Steam deck czy rog ally od Asusa są dużo mocniejsze, ale to już są bydlęta, na mój gust za duże jak na przenośna konsolę do grania.

Z drugiej jednak strony nie lubię polityki Nintendo gdzie nawet stare gry sprzedają za blisko 200 zł.

Byłoby fajnie gdyby switch obsługiwał gry że steama, dzięki czemu takiego gothica możnaby kupić za dyszkę i popykac na switchu, a nie wydawać fortunę za stare, dobre gry.

#gry #nintendoswitch
  • 10
  • Odpowiedz
@Glimpse0fTheFuture: Ja czekam na 2, jak się pojawi to planuję wymienić 1 - moc mocą, ale grywalność gierek na switcha to mistrzostwo imho. Co do cen gierek to indyki są tańsze, a do tego możesz używki kupować, obgrywać i sprzedawać dalej - wtedy dużo nie tracisz.
  • Odpowiedz
Jak się zapatrujecie na switch 2? Nie mam żadnej przenośnej konsoli, ale byłem w sklepie i jedynka bardzo dobrze leży w dłoni, nie jest ciężka, w sam raz żeby pograć wieczorem w łóżku, czy w komunikacji miejskiej jeżeli da radę usiąść.


@Glimpse0fTheFuture: pewnie poczekam aż wypuszczą "Switch 2" po liftingu. Te pierwsze wersje konsol zawsze są #!$%@? w jakimś stopniu.
  • Odpowiedz
@Glimpse0fTheFuture:
1. jeśli chodzi o switcha 2 to moim zdaniem lepiej poczekać na wersję OLED...
2. switch do komunikacji miejskiej to trochę słaby pomysł - też jest duży (chyba że mówisz o lite), a światło w dzień będzie przeszkadzać..
3. gry od nintendo się nie starzeją dlatego są drogie.. i j/w pisali - kupuje się głównie cartridge, używane - wtedy albo ogrywasz i sprzedajesz/wymieniasz i wychodzisz na 0.
  • Odpowiedz