Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że faceta poniosła chwila i nie ugryzł się w porę w język (albo palec) , ale jednak miał w pełni rację. Wiadomo dlaczego ten baner wyborczy tak wygląda, wszyscy to wiedzą, ale powiedzenie tego na głos wywoła tylko gównoburze i oskarżenia o seksizm z każdej strony bo każdy chce być "obrońcą niewiast w potrzebie". Giertych, lewica, pisowcy, Konfa, wszyscy się rzucili jak jeden mąż by bronić prawa kobiety do kuszenia nogami.

#polityka #sejm #konfederacja #trzeciadroga #neuropa #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka
Kagernak - Ja wiem, że faceta poniosła chwila i nie ugryzł się w porę w język (albo p...

źródło: 5460703665d255dee80dc872ec5a45ab6a057faaff5cf82c500bf118f1b606a9

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Kagernak: Seksualizacja kobiet.... ale to jest też coś o tym trąbie od dawna. Kobity nie są traktowane na równi w pełni zasymilowane czy zintegrowane z mężczyznami w sferze publicznej co jest mylnie nazywane matriarchatem, patriarchatem, piekłem, itd.
Kobiety są albo traktowane z dołu jako te słabsze albo z pobłażaniem jako księżniczki a powinny być traktowane po ludzku.
Przecież nikt nie mówi że kobieta musi rezygnować z urody. Może być merytoryczna i
Skorvez957 - @Kagernak: Seksualizacja kobiet.... ale to jest też coś o tym trąbie od ...

źródło: KonfedeCO2

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kagernak: w sensie co chcesz wypowiedzieć na głos? Ćwik tutaj sugeruje, że Zajączkowska będzie pracować nogami, tj. dupą. No trochę słaby komentarz jak na posła. Poza tym, co Cię boli tak naprawdę w tym banerze?
  • Odpowiedz
@cyk21:

Napisałeś ,,analogiczne zdjęcie'' czyli wszystko się zgadza, bo w jednym i drugim przypadku eksponowana jest część ciała uznawana za atrakcyjną dla płci przeciwnej. Porównanie kobiecych nóg do męskich nie ma natomiast najmniejszego sensu.
  • Odpowiedz