Wpis z mikrobloga

Panowie, dziwne pytanie mam.
Cóż, jak przebywałem w Australii to poznałem super dziewczynę z Filipin z PR. Problem w tym, że gdy miała jakieś 18 lat to zmieniła płeć.
Super się nam dogaduje, spędziliśmy razem świetnie czas. Po prostu nigdy nie poznałem takiej kobiety.
Moja visa się skończyła, to musiałem opuścić kraj. Ogólnie rzecz biorąc chcemy wziąć ślub, ale sama wiza tzw marriage proposal jest kosztowna i czasochłonna. Nie zależy mi na niej, bo jestem w trakcie procesu o vizę 491, który trochę trwa.
Z tego co czytałem to nie ma szans, że zarejestrujemy nasz ślub w Polsce i w zasadzie nie zależy mi na tym.
Chciałbym jednak, żeby przyjechała tu do mnie chociaż na 6 miesięcy. O wizę dla małżonka nie może aplikować, nawet jak polecę tam na turystycznej, weźmiemy ślub i wrócę, ale jak jest z pozostałymi vizami? Np typu C do 6 miesięcy?
Chciałbym, by moja przyszła małżonka była tu ze mną, bo mam tu dom, ale w przyszłości chcemy zamieszkać w Australii.
Może ktoś był w podobnej sytuacji, albo się trochę bardziej orientuje. Nie pisałem jeszcze maila do Ministerstwa.
Nawet nie wiem jak to otagować.

#malzenstwo #lgbt #trans #transseksualizm #emigracja #prawo #zwiazek #zwiazeknaodleglosc #filipiny #australia
  • 4
  • Odpowiedz