Wpis z mikrobloga

#gry #bannerlord #mountandblade
ma ktoś jakieś rady jak ogarnąć królestwo? mam kilku wasali, rozdaję im te miasta i zamki, i ci idioci zamiast tego bronić, to robią sobie armie które łażą po świecie bez celu, i obskakują wpier$ol, albo doprowadzają do buntów, mimo że są z danego królestwa którego jest ta ziemia, albo zjeżdżają zaufanie do zera mimo że zostawiam im już dobrze prosperujące miejsce. Ja tylko latam od lewej do prawej i próbuję bronić tego co swoją drogą sam zdobyłem i oddałem, jeszcze co chwilę jakieś kolejne #!$%@? wypowiadają mi wojne więc co chwila 14 koła idzie na pokój, a przeciwnicy mimo relacji 100 nie chcą przejść na moją stronę. Aż grać się odechciewa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zacky: pokoje podpisujesz tylko jak wróg ci zapłaci nigdy na odwrót lejesz ich aż będą mieli dość, wasale z reguły uja robią i jak bronią ziemi na tyle żeby nie tracić to już sukces mimo wszystko jednak musisz sam stawać na czele armii i robić wielkie ofensywy nie wiem jakie masz wojsko ale ja mając ponad 300 żołnierzy najwyższego tieru w samym swoim oddziale latałem głównie po mapie i lałem
  • Odpowiedz
  • 0
@Gandern: no aktualnie mam ten wikingowski kraniec, armie po 280-340 typków z kawalerii żeby szybciej po mapie latać, no i płacę te trybuty żeby właśnie nie mieć dwóch frontów, i głównie nawalam się z cesarstwem, które jest dość obszerne, bo już został tylko jeden odłam. powoli rekrutuję lordów z cesarstwa, odbijam zamki przy okazji dostając respekt od więzionych lordów, ale jest #!$%@? ciężko. Co do zbijania wysokich tierów, to u
  • Odpowiedz
@zacky: no endgame w tej gierce jest akurat ostro spartolony sam kilka razy podbiłem pół calradii i przestałem grać przez monotonność starć i ciągle wymagana moja obecność z wojskiem na froncie jak masz względnie małe państwo dobrym sposobem który ja wykorzystywałem jest zabarykadowanie się w jakimś mieście twoje wojsko + milicja i rozbijać 1,5k-2k armie wroga aż będzie mocno osłabiony ale nie wiem czy myk się uda jak masz głównie
  • Odpowiedz