Wpis z mikrobloga

I co, mówiłem że to USA odpowiada za tą wojnę, od początku to była oczywista oczywistość. Gościu dokładnie mówi to samo co już pisałem tu dawno temu a mówili o tym nieliczni. Normalnie mówi że chodzi o decyzję o przyjęciu Ukrainy do NATO która już się przebijała od 2008 roku. Władimir dokładnie o tym samym mówił i o tym również mówiłem, że Władimir o tym mówił od grubo ponad dekady, ukraina nie może być w NATO bo stanowi to dla nich zagrożenie i ta wojna trwa dalej tylko ze względu na geopolityczny interes USA. Tylko po to ci ludzie tam giną. Trzeba było się dogadywać z Władimirem a nie go olewać, tylko tyle wystarczyło. I on mówił właśnie że USA go olewało że każdy kraj może być w takim sojuszu jakim uważa i nic mu do tego no i takie są wspaniałe efekty polityki USA.
A za szerzenie głupot (tutaj również) trzeba wprowadzić na początek karę chłosty, bo różne bzdury się ludziom później utrwalają.
#ukraina #wojna #rosja #polska
aa-aa - I co, mówiłem że to USA odpowiada za tą wojnę, od początku to była oczywista ...
  • 46
  • Odpowiedz
@aa-aa: Ale ciebie zmieszali z błotem. I dobrze bo to argument jak taki że Polska odpowiada za 2ws i holokaust, o co zresztą od jakiegoś czasu ruskie urwy nas oskarżają. Jak nie wstyd fajnokremlakom takich bzdur wypisywac(,)
  • Odpowiedz
@aa-aa: Wojczal dobrze podsumował JM - on sam sobie zaprzecza bo skoro wszyscy a w szczególności mocarstwa kierują się realizmem ofensywnym to nie można oczekiwać od USA i Ukrainy że dobrowolnie poddadzą Rosji kwestię poszerzania strefy wpływów NATO - bo niby dlaczego mieliby to na gruncie jego WŁASNEJ doktryny robić???
  • Odpowiedz
@aa-aa: Uległeś ruskiej propagandzie i powtarzasz kłamstwa. Ukraina w NATO i NATO niezależnie nie stanowi żadnego zagrożenia dla Rosji. ZERO.
Naprawdę wyobrażasz sobie Niemczy czy Francję atakującą mocarstwo atomowe? ;)
To brednie Putina żeby usprawiedliwiać aneksję sąsiednich krajów. POLSKA TEŻ JEST DLA NICH ZAGROŻENIEM.

"za szerzenie głupot (tutaj również) trzeba wprowadzić na początek karę chłosty,"
TAKICH JAK TY TRZEBA ZAMYKAĆ W OBOZACH PRACY.
  • Odpowiedz
USA próbowało zaburzyć istniejący ład w tej części świata forsując obecność Ukrainy w NATO,


@aa-aa: Zabawne, bo państwa wstępują do NATO, nie żeby atakować rosję, tylko żeby się przed nią bronić.
Trzeba być debilem, żeby tego nie rozumieć. Wyobrażasz sobie Ukrainę atakujacą Rosję? powtarzasz propagandę GRU i powinieneś zostać aresztowany,.
  • Odpowiedz