Wpis z mikrobloga

I co, mówiłem że to USA odpowiada za tą wojnę, od początku to była oczywista oczywistość. Gościu dokładnie mówi to samo co już pisałem tu dawno temu a mówili o tym nieliczni. Normalnie mówi że chodzi o decyzję o przyjęciu Ukrainy do NATO która już się przebijała od 2008 roku. Władimir dokładnie o tym samym mówił i o tym również mówiłem, że Władimir o tym mówił od grubo ponad dekady, ukraina nie może być w NATO bo stanowi to dla nich zagrożenie i ta wojna trwa dalej tylko ze względu na geopolityczny interes USA. Tylko po to ci ludzie tam giną. Trzeba było się dogadywać z Władimirem a nie go olewać, tylko tyle wystarczyło. I on mówił właśnie że USA go olewało że każdy kraj może być w takim sojuszu jakim uważa i nic mu do tego no i takie są wspaniałe efekty polityki USA.
A za szerzenie głupot (tutaj również) trzeba wprowadzić na początek karę chłosty, bo różne bzdury się ludziom później utrwalają.
#ukraina #wojna #rosja #polska
aa-aa - I co, mówiłem że to USA odpowiada za tą wojnę, od początku to była oczywista ...
  • 46
  • Odpowiedz
@aa-aa: wiadomo, jak nas niemcy napadli i mordowali to też była wina anglików bo nam naobiecywali zachodniego świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wszyscy winni gwałtu - producent za krótkiej spódniczki, lafirynda co się stawiała, ten co jej dał gaz pieprzowy. Ale nie gwałciciel

  • Odpowiedz
  • 1
@selflessness:
To właśnie o to chodzi że to USA próbowało zaburzyć istniejący ład w tej części świata forsując obecność Ukrainy w NATO, Władimir ostrzegał przed tym przez wiele, wiele lat no i w końcu powiedział sprawdzam
  • Odpowiedz
@prawda_w_moskwie No proste, kiedyś gadałem na wykopie z gościem co twierdził, że Polska jest winna II wojny, bo nie chciała oddać Niemcom swojego terytorium ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A co do gwałtu to też się zgadzam - gwałcicieli nigdy nie jest winny. To lambadziara w obcisłych legginsach nie powinna schodzić z głównej
  • Odpowiedz
  • 2
@selflessness:
Jeśli odmawiasz Rosji prawa do udziału w architekturze bezpieczeństwa w tej części świata, to oczywistym jest że jako kraj zasobny, potęga nuklearna z rozwiniętym przemysłem zbrojeniowym po prostu mówi sprawdzam. Jeśli nie ma porozumienia na gruncie dyplomacji to jest to ustalane na polu walki.
Mało tego Władimir wspaniałomyślnie zgodził się na wstęp ukrainy do unii europejskiej ponad dwa lata temu już ale nie do nato jako do bloku wojskowego
  • Odpowiedz
@aa-aa no odpowiedz na pytanie o Polskę i ruskie żądania wobec nas.

Tak, odmawiam Rosji prawa do decydowania o innych krajach. Gdzie tu niby odpowiedzialność USA za ruski atak? Zdajesz sobie sprawę, że rusek mógł po prostu nie atakować?
  • Odpowiedz
  • 1
@selflessness: to mogła być zapora negocjacyjna aby rozstrzygnąć kwestię Ukrainy która już zaszła za daleko.
Ukraina dostała szansę skorzystania z gospodarczych możliwości wynikających z członkostwa w unii europejskiej, do której swoją drogą i tak przez dekady jeszcze nie powinna dołączyć ze względu na własne złodziejstwo, ale odmówili ze skorzystania z tego dobrodziejstwa zaoferowanego im przez Władimira ponad 2 lata temu, bo dżonson im doradził żeby dzielnie walczyli i się o
  • Odpowiedz
@aa-aa nie było zgody na dołączenie do UE, przecież właśnie dlatego Janukowycz musiał #!$%@?ć do rassyji. Nie było blisko porozumienia w kwietniu 2022. Polecam poczytać na ten temat Parafianowicza i Szeligowskiego, którzy byli na miejscu, a nie Amerykanów co się naczytali bzdur w internecie.
  • Odpowiedz
  • 0
@selflessness
Co ty mi tu za bajki opowiadasz masz tu pierwszy lepszy link i się doedukuj
https://belsat.eu/pl/news/003-2024-wsj-ujawnil-szczegoly-traktatu-pokojowego-miedzy-rosja-a-ukraina-z-kwietnia-2022-roku
Była normalnie na stole wspaniałomyślna oferta prosto od Władimira z członkostwem w unii ale z brakiem członkostwa w NATO i to była wyśmienita oferta. Ja to po tym wywiadzie z tego roku dla tego amerykańskiego dziennikarza gdzie Władimir właśnie opisał wszystko dokładnie o co chodzi on zresztą mówił o tym od ponad dekady, i
  • Odpowiedz
nie chcą zastanawiam się czy nie wysłać w ogóle bukiet róż dla Władimira


@aa-aa: to jedź tam do moskwy do swojej rodziny i od razu złóż jeszcze róże pod mumię lenina i łeb stalina, ale już nie wracaj

wielki pacyfista będzie słał kwiaty agresorowi, śmiechu warte
  • Odpowiedz
@aa-aa: NATO to sojusz OBRONNY. I jeżeli którekolwiek państwo sąsiadujące z nami do niego nie należało nie miałbym nic przeciwko żeby do niego dołączyło. Nie jesteśmy organizacją terrorystyczną a to że rosja ma zapędy imperialistyczne to jest wina ich służb nie nasza.

Byłeś kiedyś na Ukrainie? Pojedź, zobacz jak wygląda tam życie i wtedy odpowiedz sobie na pytanie czy nie chciałbyś popychać gospodarczo kraju w stronę zachodu żeby go rozwinąć
  • Odpowiedz