Wpis z mikrobloga

Jestem pierwszy do #!$%@? fajnopolaków i koalicji 13 grudnia, ale ta akcja jest bez sensu. Kierwiński brzmiał jak #!$%@? na wystąpieniu, ale potem na wywiadzie brzmiał ok, a po dwóch godzinach na komendzie miał 0,00 promila. Nie ma sensu tego grillować, gdyż po prostu się wybronił. Tym bardziej, że ten rząd można atakować za wiele innych oczywistych rzeczy jak cpk czy bk0%
#polityka #kierwinski
QHiN - Jestem pierwszy do #!$%@? fajnopolaków i koalicji 13 grudnia, ale ta akcja jes...

źródło: temp_file8373809170521234508

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@melquiades to jak wytłumaczysz to, że brzmiał jak totalnie #!$%@? niczym Kwaśniewski, a chwilę potem wypowiada się okej, nie da się wytrzeźwieć w takim tempie.
  • Odpowiedz
@QHiN w zasadzie nie czuję potrzeby żeby cokolwiek w tej kwestii tłumaczyć bo to nie ja jako jedyny z występujących polityków skompromitowałem się przed całym krajem xD
  • Odpowiedz
  • 0
Minister był #!$%@?. Puścicie sobie nagranie z dobra jakością wideo. Tam widać jak nieskładnie układa usta do mówienia, w jakiej pozycji siedział przed wstaniem do przemówienia, jak typowo po pijaku poprawia mikrofon. Jedyne co by go obroniło to badanie alkomatem przed kamerami zaraz po wystąpieniu.
  • Odpowiedz
@QHiN: papier wszystko przyjemnie
Gość co zarządza MSWiA dostałby inny wynik na komendzie lol, nie w Polsce
Podobnie z granatnikiem z Ukrainy
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@QHiN: To skąd ten "pogłos" skoro Pawlak zaraz po nim go nie miał? Co do badania, to wystarczy iść do zaprzyjaźnionego komendanta xD
  • Odpowiedz