Wpis z mikrobloga

@dizel81: Bardzo dziękuję!!! Jestem tu od 3 miesięcy,więc prawie szczawik.Machaj myśli o nas że mieszkamy w szałasach w Bieszczadach wypalamy węgiel.Sporo z nas ,tych najgorszych wykopków z tego wypalania węgla drzewnego kupiła by go wraz z wodą z basenu.Pozdrawiam ludzi inteligent,nie musisz być inteligentny,bogaty, ważne że masz honor i odrobinę szacunku do samego siebie.. Dziękuję ci dizel81 że jesteś na tym tagu!! Więcej takich ludzi nam ...
  • Odpowiedz
@teodot-bal: 👍 Machaj to do końca chyba nie wie gdzie są Bieszczady 😆, skoro tam umieścił Maczugę Herkulesa.. A swoją drogą to faktycznie węgiel drzewny wypalony w ten weekend wykupiłby całe Universum 😉.. I jeszcze trochę..
  • Odpowiedz
@Vendigoo: Oj myślę że te uniwersum to by musiało się składać na węgiel drzewny dla biednych wykopków na grilla.Machaj, Klapkers,plus reszta ...co wy będziecie mogli zrobić za chwilę tak aby Marian,Wiesiu, wpłacił 3 Zeta.????
  • Odpowiedz
@dizel81: Biła go?Ciekawe za co? Tego u nas jeszcze nigdy nie było,i zapewniam nie będzie.Jestes z kobietą na przykład dwa lata ,#!$%@? cię,bo nie ma obiadu,kobieta ma własne zdanie,ale ma fajną dupę,przy flaszcze mówisz dla kumpla,fajną,podoba ci się,bierz ją bo mnie bije,ty to lubisz to się dogadacie,ja mam na oku inną.
  • Odpowiedz
Machaj myśli o nas że mieszkamy w szałasach w Bieszczadach wypalamy węgiel.Sporo z nas ,tych najgorszych wykopków z tego wypalania węgla drzewnego kupiła by go wraz z wodą z basenu.


@teodot-bal: RACZEj tak nie myśli, ale prowokuje, to nakręca ruch. Najlepsze, ze sciagnal do siebie jakichs emigrantow polskich z lat 90-tych z zachodu-zachodu (za odrą) wlasnie wpajaniem jakim zlym pomyslem jest powrot do PL i zycie w jednym z najczystrzych, bezpieczniejszych,
  • Odpowiedz