Wpis z mikrobloga

We wtorek lub środę będę z rodziną w #gdynia pewnie cały dzień - co tu warto zjeść u was? Szukam czegoś do przegryzienia ale też jakiejś w miarę sensownej cenowo opcji obiadowej (jadę ze swoją rodzinką ale też z teściami-Januszami więc raczej jakaś w miarę rozsądna cenowo opcja tu mile widziana by była, jak w tej Gdyni macie jakiś super bar mleczny to też byłby spoko). Póki co po krótkim rozeznaniu na swojej liście ew. opcji mam:

- pizzę z Gdynianki
- drożdżówki z Buns.
- ew. Bar Mleczny Słoneczny

Polecicie coś jeszce?

#trojmiasto
  • 22
  • Odpowiedz
@enzojabol: akurat tych rzeczy sie nie je bo są #!$%@? 🙂
Ta pizza to jest takie ciasto drozdzowe co pizza nie ma nic wspolnego
Bar mleczny sloneczy tez jest kiepski
  • Odpowiedz
  • 1
@awful2 a wskażesz w takim razie co się je? Ta „pizza” wiem jak wygląda i dlatego w sumie chce tam pójść, dzieciakom powinna smakować. Dobrych neapolitańskich i innych pizz to ja już się w życiu objadłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm no fantastycznie a coś polecisz? Bo zarówno Ty jak i i kolega @awful2 to jedynie napisaliście że nie warto iść do tych miejscówek o których napisałem nie polecając w zamian nic innego xd

PS. Ok, widzę że jedna wrzuciłem - z daniami po 50-60 zł. Dzięki, w punkt pasuje do tego co napisałem w pierwszym poście :)
  • Odpowiedz
@enzojabol u Senwickich zapłacisz podobnie jak w Słonecznym a 2 klasy wyżej. W tygodni dużo promocji na lunch. Np do 16 w pyrabar dostaniesz za 26 zł - zupę, danie główne i kompot.
  • Odpowiedz
@enzojabol: zamiast baru mlecznego polecam "Kuchnia Domowa" przy pl. Kaszubskim, dokładnie to Portowa 8. Zestaw obiadowy z zupą to 25 zł., jedzenie naprawdę dobre. Po drugiej stronie ulicy macie też Brooklyn Pizzę, która osobiście uwielbiam. Wtedy pozostaje wam już tylko wziąć coś z Pączusia lub Starej Pączkarni i macie wszystko. Polecam też Honolulu i ich szprotki, to też niedaleko bo Starowiejska, od pl. Kaszubskiego.
  • Odpowiedz
@enzojabol Gdynianka poleconko :) jedyna w swoim rodzaju pizza! :) Haos albo Pasta Miasta z nieco droższych ale wciąż przystępnych myślę i gdybyście chcieli coś mniej tradycyjnego. Na lody/gofry Bosko na Świętojańskiej. Ewentualnie Mariola ale te deserki już trochę kosztują. Pączki z Pączusia koniecznie :)
  • Odpowiedz
@enzojabol: za 30zl może zjesz schabowego. Btw pytales o to co można zjeść dobrego w Gdyni, tam można zjeść i warto tam przyjechać.

Jak mamy mówić o miejscach z jedzeniem gorszym i droższym niż McDonald's to chyba zostaje iść do McDonald's
  • Odpowiedz
  • 1
@programista15cm przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, ok? :) nigdzie nie napisałem „co można zjeść dobrego” tylko ogólnie co warto u was zjeść zaznaczając że może to być nawet bar mleczny bo jadę z teściami-januszami a ty mi tu niemalże z fine diningiem wyskakujesz :p z tego typu przejmnosci zapewniam cię że też korzystam ale kiedy indziej i z kim innym :) tak czy siak dzięki, dostałem sporo ciekawych polecajek.
  • Odpowiedz
@enzojabol: również polecę Kuchnie domowa przy placu kaszubskim, ceny jak w mlecznym a standard zupełnie inny. Słoneczny nie polecam, są lepsze mleczne w Gdyni. Gdyńska zapiekanka jak szukasz coś na szybko, przy skrzyżowaniu na skwerze też spoko. Pierogarnia Mandu chyba też ma ceny akceptowalne
  • Odpowiedz
@enzojabol: Ale kij w dubie w komentarzach ludzie mają, ja Cię nie mogę xD
I zanim ktoś się zdenerwuje czemu podałem takie, a nie inne knajpy to patrze pod kątem wyjścia w wiele osób, gdzie każdy ma inne smaki. Ma podpasować każdemu.

Z rzeczy tak cenowo akceptowalnych to:
Gdynianki nie zjesz gdzie indziej więc można spróbować. Totalnie co innego niż inne pizze, chociaż tutaj to bardziej pizzerka drożdzówkowa :D To nie
  • Odpowiedz
  • 3
@Kichachi: @Grzegiii @kryzystworczy Dzięki za polecajki :) Dzisiaj byliśmy w Gdyni i poza wrażeniami architektoniczno-urbanistycznymi (jestem fanem) odwiedziliśmy:

Gdyniankę - naprawdę spoko, taki wspomnień czar. 7-letni syn stwierdził że to najlepsza pizza jaką jadł w życiu xD a trochę ich (i to naprawdę dobrych i cenionych) już w swoim życiu przejadł. Więc walić jakieś neapoletany i inne wynalazki - drożdżówka z serem i sosem mam moc
Buns. - spoko ale bez
  • Odpowiedz