Wpis z mikrobloga

@DITJU_FTP: Do komputera jako wyświetlanie statystyk?
Albo jak wyżej, zrobić uchwyt na ścianę, wcisnąć go tam i mieć jako radio, wyświetlacz do przepisów etc
  • Odpowiedz
@DITJU_FTP: Z tego co widzę pod ten tablet są nieoficjalne ROM-y z nowszym Androidem.
https://xdaforums.com/f/samsung-galaxy-tab-e-roms-kernels-recoveries.7723/
Możesz poszukać i spróbować wgrać coś nowszego. Też miałem kiedyś "problem" co zrobić ze starym tabletem. Zrobiłem z niego zegarek. :) Znalazłem jakąś aplikację pod tablety która wyświetlała duży zegar i oprócz tego prognozę pogody dla danej lokalizacji. Miało to tę zaletę że jak budziłem się w nocy to widziałem która godzina.
  • Odpowiedz
  • 0
@DITJU_FTP na panel multimedialny czy smart home to jest za stary sprzęt. Słabo to będzie chodzić jeśli w ogóle. Zrób sobie fotoramke, aplikacja Fotoo
  • Odpowiedz
@Nembutal ... Ale wiesz że coś z twoją głową nie tak???... Bo żeby pisać takie komentarze na mój temat to trzeba mieć faktycznie coś z deklem.
Mam nadzieję że ty jesteś za to tak #!$%@? że przy tobie Pudzian to leszcz... A jak nie jesteś no to szkoda...,:):):)
.... Nie pozdrawiam i mam nadzieję że niczym się w życiu nie interesujesz skoro #!$%@? się do innych ludzi w ten sposób:)
  • Odpowiedz
@Gooma ... Nawet nie fotoramke bo to się może grzecznie miłosiernie ale wystarczy na takiego tableta wrzucić jakąś kupkę zdjęć i mieć choćby po to żeby na przykład znajomym pokazywać jak przyjdą czy coś takiego bo to zawsze lepsze niż na małym telefonie albo gdzieś tam w komputerze albo można właśnie zabrać do znajomych wcześniej przygotowane sobie zdjęcia.
  • Odpowiedz