Wpis z mikrobloga

  • 0
@benekxd jako podstawki pod kieliszki będę używał podstawek pod kieliszki po co miałbym na nierównym tablecie stawiać kieliszki z wódka, przecież to głupie
  • Odpowiedz
@DITJU_FTP: Radio Android do samochodu - jak ma wejście SIM to jeszcze lepiej, jeśli nie chcesz bawić się w udostępnianie internetu. Masz wtedy radio, odtwarzacz muzyki, nawigację, wszystko w jednym - a radia często z podobnymi parametrami kosztują po 2-3 razy więcej i muszą być montowane na stałe.
  • Odpowiedz
  • 0
@benekxd człowieku przecież to ty pierwszy napisałeś o kieliszkach z wódką, ja się tylko odniosłem do twojego pomysłu a ty już sobie dopisałeś 10 rozdziałów o tym ze ja popieram wódkę ale innych narkotyków nie, wódkę #!$%@? tak samo.
  • Odpowiedz
@DITJU_FTP: chciałem sprawdzić reakcję, bo gdzie ktoś zaproponował tablet jako podkładkę pod kreski, to stwierdziłeś że nie ma dla niego miejsca w społeczeństwie, a jednak gdy zaproponowałem tablet jako podstawkę pod kieliszki to skwitowałeś to tylko jako głupi pomysł
  • Odpowiedz
  • 1
@benekxd Masa społeczna jest tak ukształtowana ze prędzej ktoś pogoni narkomana niż alkoholika, co nie zmienia faktu ze jedno i drugie jest jednakową sraką. Jeśli miałbym używać tabletu jako podkładki pod kieliszki to właśnie prędzej bym go użył do tego niż do dzielenia kresek, chociażby przez to ze mam znajomych którzy piją. Sam nie pije bo mi nie wolno z względu na to ze biorę leki które przepisał mi psychiatra. Narkotyki
  • Odpowiedz
  • 0
@benekxd a co do mojej odpowiedzi na kreski, to nie wyłapałeś żartobliwego podłoża, tak zwanej szydery sytuacyjnej, nie mi decydować kto może uczestniczyć w życiu społecznym a kto nie.
  • Odpowiedz