Wpis z mikrobloga

Uniwersum Piły to chyba najgłupsze uniwersum jakie wymyślono. Nie najgorsze, a najgłupsze. Ile razy już miałem uśpioną czujność i myślałem, że nic głupszego się nie wydarzy, tak film serwował na koniec kolejny wątek i na nowo mieszał ze sobą wszystkie poprzednie filmy xD

#film #filmnawieczor #horror choć to w sumie bardziej komedia z elementami gore
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Lepus_arcticus: nie wiem, ja stronie od tego gatunku na ogol. Tzn. generalnie nie mam problemu z nazwaniem Pily horrorem, w tym wypadku po prostu sie smieje bo juz od znecania sie nad palaczami nie moglem na dobre wytrzymac xD
  • Odpowiedz
  • 0
@LordDarthVader: Faktycznie 1 i 2 nie wywolaly u mnie wiekszych watpliwosci, z kazda kolejna czescia bylo ich coraz wiecej. Az ciekawi mnie jakie byly nastroje kolo wypuszczania kolejnych czesci.
  • Odpowiedz
@crewlove oj tak byczq.
Brakuje mi serii filmów które nawet miałoby takie samo gore, als historia by nie powodowala peknecia szkliwa w zębach
  • Odpowiedz
  • 0
@mati1990: slyszalem, ale na razie musze odpoczac i zatrzymalem sie na 3D

@Rad-X: przy tej 1 i moze troche 2 sie nawet OK bawilem, pomimo uprzedzenia do tego gatunku. No ale juz im dalej tym gorzej, plot armour niektorych postaci, milion powiazan jako wytlumaczenie na wszystko, itd itp

A 3D czy nawet jeszcze 6 to mem z tymi historiami niektorych grajacych xD
  • Odpowiedz