Wpis z mikrobloga

Wyjaśniło się dlaczego część z niektórych komentarzy była niewidocznych na KamboShotach. Otóż algorytmy YouTuba wybierają niektóre komentarze "do sprawdzenia", nawet te co przez jakiś czas były normalnie widoczne (sądzę to po tym, że komentarze te miały odpowiedzi innych komentujących, choć były ukryte). Dla zarządcy kanału komentarze te są widoczne po zaznaczeniu kategorii "do sprawdzenia" w YouTube Studio. Aby były ponownie widoczne, trzeba każdy z nich osobno zaakceptować. Przyznaję się, że nie sprawdzałem tej kategorii i z mojego zaniedbania wiele komentarzy YouTube usunął po 60 dniach braku reakcji z mej strony. Nie przyszło mi na myśl sprawdzać tej kategorii komentarzy na YouTube Studio, bo naiwnie sądziłem, że skoro według ustawień wszystkie komentarze na kanale mają być od razu publikowane bez względu na treść to tak jest, nie licząc anomalii YouTuba. Teraz wyszło czym była część tych "anomalii". Poniżej załączam zrzut ekranu ze wszystkimi ukrytymi przez YouTube w ciągu 60 dni komentarzami na KamboShotach. Każdy z nich zaakceptowałem bez względu na moje zdanie o nich i mam nadzieję, że znów są widoczne.
▶ #kamboshoty ◀ | #raportzpanstwasrodka #raportzakcji
pelt - Wyjaśniło się dlaczego część z niektórych komentarzy była niewidocznych na Kam...

źródło: 1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.