Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

bo zdjęcie raczej nie jest z lubelskiego (zielona butelka) i poza nim to pewnie tylko w marketach da się kupić cebularze


@hpiotrekh:

fejk, Perełka powinna być w brązowej butelce.


@WhiteRower: Amatorzy....chmielowa jest w zielonej, w brązowej jest zwykła.
  • Odpowiedz
Prawdziwy cebularz tylko z lubelskich piekarni - polecam przy okazji wycieczki np piekarnie biłgorajskie (i przy okazji legendarne zapiekanki z dworca) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
czemu perła nie w brązowym szkle na wymianę? To nie Lublin?


@hurraoptymizm: Nie Lublin, ale obok w sumie. Tutaj też sprzedają w brązowych nawet mocna jest w zwrotnych, natomiast po prostu była promocja dobra kupujesz 8 płacisz za 4 jak już tam gdzieś wcześniej wspomniałem to wziąłem w zielonej bo wychodziło cena -4 piw + cena butelki ci odchodziła która tam 1 zł zazwyczaj wynosi. @Automaniakpeel Lubelskie to jest generalnie perła
  • Odpowiedz
@Cztero0404: teraz zielona perła chmielowa jest pakowana w kartony więc git. Kiedyś miała zgrzewki foliowe to mi nie pasowało. Dlatego różnica jest zmniejszona. Dłużej świeży smak jak w brązowych butelkach.(Mniej światła)
  • Odpowiedz
@Cztero0404: w kartonie jeździ jedna i druga za województwo. 20 w kartonie sztuk. Zgrzewki były po 12 pakowane. Eksportowej nie szkodziła folia tak bardzo jak chmielowej. Znam świeżą chmielową z brązowych i zdarzyło mi się pić w Krakowie chmielową zależaną w zgrzewkach. Światło miało na nią fatalny wpływ.
  • Odpowiedz