Wpis z mikrobloga

Jestem kibicem Pogoni całe życie, zaraz będzie 40 lat. Przyzwyczaiłem się do szydery z całej Polski. Z reszta zasłużonej, bo mój klub to mem. Ale dziś naprawdę coś we mnie pękło... dosłownie zabrakło sekund i stałoby się to, na co każdy portowiec czeka. Sekundy, dokladnie. Także przed własnym 10letnim synem się rozpłakałem jak dosłownie dziecko. Ja już nie mogę, nie dam rady. Ten klub mnie dobija. Jestem rozbity. Będę szukał szczęścia w spacerach z rodziną, bo ewidentnie nie jest mi czuć się zwycięzca na tle sportowym.
#mecz #pilkanozna #pogonszczecin
  • 15
  • Odpowiedz
  • 131
hłopie, nie pozwól żeby taka głupota jak piłeczka doprowadzała Cię do takiego stanu - #!$%@?ć tych frajerów


@pawulon-fan: nie żartuj, bycie kibicem to najlepsza rzecz jaką można w życiu zrobić. 95% życia kibica to ciągła męka, ale te 5% euforii oddaje to z taką nawiązką że ja #!$%@?.

No może nie w przypadku kibica Pogoni XD

@kre-dens
  • Odpowiedz
@kre-dens jako kibic Lecha znam doskonale gorycz porażki w finale i to kilka finałów z rzędu, ale w Waszym przypadku to dopiero musi boleć i szczerze jest mi Was żal, kibicowałem Pogoni bo #!$%@? nożowników, a I sentyment do Szczecina jakiś mały jest (obok Poznania i Wwa widać, że miasto żyje tym klubem). Może #!$%@? znów wszystko i zacznijcie od nowa, ale w ekstraklasie nadal ( )
  • Odpowiedz
@kre-dens mi minęło niedawno ćwierć wieku kibicowania i tak jak kiedyś byłem przez lata karnetowiczem, jeździłem na wyjazdy, ustawiałem życie pod mecze, tak z czasem ta beznadzieja kompletnie pozbawiła mnie jakichkolwiek emocji. Na nowym stadionie byłem dwa razy, coraz częściej wolałem iść dalej z psem niż zdążyć przed tv.
Dzisiejszy mecz nie wywoływał u mnie już praktycznie żadnych emocji, na nic nie liczyłem, nie cieszyłem się z bramki Koulurisa.
Została jedynie
  • Odpowiedz
@kre-dens: #!$%@?ć tę piłęczkę. Zrelatywizuj sobie to w taki sposób, że wszyscy ci piłkarze to milionerzy żyjący w bajce, którzy mają absolutnie w #!$%@? ciebie i resztę takich kibiców i zależy im tylko, żeby kupić kolejną nieruchomość, wyjechać na kolejne egzotyczne wakacje, kupić nowy zegarek i samochód. Serio, to nie jest warte takich emocji. Kompletnie nie rozumiem zajebywania się dla jakichś piłkarzyków zjebów. A klub to tylko klub, marketingowe narzędzie
  • Odpowiedz
@kre-dens: tej no cieszyłem się ze zwycięstwa Wisły Kraków pierwszy raz w życiu bo chciałem żeby w Szczecinie zostało ZERO TITULI na zawsze, ale teraz to mnie złamałeś ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie patrzyłem na to w ten sposób
  • Odpowiedz
@kre-dens: nie łam się mordo, jeszcze zaświeci słońce. Ja tak się czułem na jesień-zimę 2021 roku jak Legia szorowała dnem. Nie dawałem rady oglądać meczy, śledzić wyników. Ale potem nowy sezon był inny. Z Pogonią też tak będzie.

marcelus - @kre-dens: nie łam się mordo, jeszcze zaświeci słońce. Ja tak się czułem n...

źródło: marcelus

Pobierz
  • Odpowiedz
@kre-dens:
Dokładnie wiem co czujesz.
Im starszy jestem tym miałem wrażenie że ten moment kiedyś nastąpi i bardziej myślałem jednak że to naturalnie przyjdzie wraz z założeniem rodziny i stałą rozłąką od Szczecina, jednak wyszło jak wyszło i to czas żeby sobie dać z tym spokój bo do niczego to nie prowadzi i jedyne co przynosi to złe emocje.
Nie ma co porównywać nas do Legii, Lecha czy innych klubów
  • Odpowiedz