Wpis z mikrobloga

@xede daruj sobie ten tekst o doświadczeniu bo nie potrzeba mieć 10 lat na moto by wyrobić sobie zdanie i opinie o danych firmach. Cały temat dotyczy firmy course która jest totalnym gównem co właśnie napisałem. @WolvvloW pyta o course, ja mu odpisuje. Nigdzie nie wspomniałem o rebelhornie
  • Odpowiedz
@Patri295 ja już na wykopie nie wiem kiedy ktoś pisze prawdę, a kiedy się śmieje. Rok temu składałem komplet ciuchów, no mocno cebulilem go kupowałem głównie na promocjach, pierw jeździłem po sklepach, później zamawiałem na allegro 5 par spodni, rękawice, buty i mierzyłem XD i z tyłu modeli które miałem na nogach, rękach czy na sobie śmiało mogę

TCX naprawdę dobra marka. Może tak je lubię, że mają idealna dla mnie rozmiarowke.
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: No spodnie molestuje mocno i mam do zarzucenia im tylko jedno - #!$%@? guziki nogawek. Jak podpinkę się wypina do prania, to te guziczki bardzo łatwo odpadają, które powinny trzymać nogawki podpinek.
  • Odpowiedz
no to współczuję XD kup jakiś porządny ciuch to wtedy zobaczysz, że ta firma robi ubrania z gownolitu.


@zielony_goblin: Używam kompletu Patrol już 4 czy 5 rok i jest to bardzo dobry sprzęt. Nie widzę żadnych różnic między moim Rebelhornem i kompletem Dainese dziewczyny za nieco wyższe pieniądze, chyba, że z przewagą Rebela, bo Dainese wydaje się słabsza.
  • Odpowiedz