Wpis z mikrobloga

@xede no to współczuję XD kup jakiś porządny ciuch to wtedy zobaczysz, że ta firma robi ubrania z gownolitu. Raz zamówiłem od nich buty, dobrze nie założyłem, a spakowałem i odesłałem. Jeśli chodzi o ciuchy na moto to przeważnie razem z ceną idzie jakość wykonania i wygoda. Mam kurtkę Richa 2 sezon i jest petarda. Buty tcx 2 pary i chyba nigdy nie kupię już innej marki bo są idealne. Na
  • Odpowiedz
@WolvvloW tak jak kolega @zielony_goblin - kup sobie coś porządnego raz a dobrze. Ja mam kurtkę Richa. Fakt, kosztuje koło 2, ale masz tyle wentylacji że ja #!$%@?. Do tego mam spodnie turystyczne do kompletu, ale normalnie w nich nie jeżdżę, tylko jak jest chłodniej (czyli licz już koło 4 za spodnie i kurtkę) Buty oczywiście TCX, rękawice Richa. Na lato mam jeansy od (nie pamiętam teraz, ale około 900
  • Odpowiedz
@Patri295 możecie jeździć nawet w klapkach albo na zdrapkę ¯_(ツ)_/¯ ale akurat ciuchy course motocyklowe są tylko z nazwy. Ja tam cenie sobie swoje zdrowie i bezpieczeństwo, a jednocześnie lubię komfort i wygodę skoro w tych ciuchach spędzam długie godziny w różnych warunkach.
  • Odpowiedz
@WolvvloW: Bardzo dobry wybór, mam pierwszą wersję tej kurtki i korzystam z niej intensywnie i kompletnie nic się z nią nie dzieje. Warto jest też odpowiedzieć sobie na pytanie, jak i ile się będzie jeździło. Ja mam kilka kompletów, bo to zależy jaka pogoda jest i jaka forma jazdy.

ta firma to takie gówno, że naprawdę daruj sobie od nich produkty


@zielony_goblin: Mam kilka produktów od nich i
  • Odpowiedz
@WolvvloW Odpowiedział na twój link z Rebelhornem. Jak miał co innego na myśli, to nie wiem.

Ja sobie Rebelhorna chwale, nie mówię, że jest to wysoka polka. Nie. Fajne ciuchy na wejście w motocykle, ale też spotkałem ludzi, którzy pół Europy zrobili w kompletach Rebela i wymieniac nie mają zamiaru. Ja zresztą miałem Hiflow III, teraz mam IV bo po doswiadczeniach z poprzednią kurtką stwierdziłem, że nie widzę w swojej opcji
  • Odpowiedz
@zielony_goblin:

no to współczuję XD kup jakiś porządny ciuch to wtedy zobaczysz, że ta firma robi ubrania z gownolitu


odwazny tekst jak na kogos z twoim doswiadczeniem, mialem rozne ciuchy kiedys kombi alpinestarsa, rekawice tez i niczym nie odbiegaja od rebelhorna, jak mowie, pare nitek trzeba uciac, cena wspaniala jak do tego co oferuja, 0 problemow z kombi i rekawicami a jezdze juz 4 sezon na powaznych moto
  • Odpowiedz