Wpis z mikrobloga

Jetsem ponad miesiąc wolny od kofeiny i nikotny innych używek nie stosowałem . I moja cera wygald twarzy duzo sie poprawiły , lepiej spie , nerwica duzo się zmniejszyla czuje ze kortyzol tez duzo spadł ale co z tego skoro bez kofeiny i nikotyny nie mam siły i męczy mnie anhedonia 4 km przejde pieszo i brak sił a na kofeinie rowerem 200km zrobiłem. Pewnie mam genetycznie niską dopamine i bez używek czuje sie jak gówno albo nie wiem dlaczgo moze to nadal zespół odstawieny
#mikrokoksy #kofeina #narkotykizawszespoko #depresja
Henson_ - Jetsem ponad miesiąc wolny od kofeiny i nikotny innych używek nie stosowałe...

źródło: IMG_5358

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Henson_: Ja odstawiłem kofeinę 2 dni temu, trochę samopoczucie spadło i boli mnie głowa ale czytałem, że to normalne gdy się codziennie piło po 2-3 mocne kawy.

A i co wyników to też odczułem spory spadek jeśli chodzi o siłę, mam nadzieje, że się to unormuje

Odstawiłem bo mam nerwicę lękową, a podobno odrzucenie kofeiny potrafi fajnie wyciszyć.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lobotomy_Enthusiast: nie mam pojecia ludzie tam pisza ze skutki odstawienia mogą byc nawet do 6 miesiecy
Ja kofeine spozywalem od jakiegos 10 roku zycia a mam 23 lat obecnie więc u mnie moze długo potrwać
  • Odpowiedz
@Henson_ odstawienie kofeiny to u mnie były dwa tygodnie. Pierwsze trzy dni tragedia, później jakoś to szło, ale czułem się jak szmata. Papierosy to gorzej szlo... Rzucanie jest bardzo proste! Rzucałem już 20 razy! A tak na poważnie to dopiero po chorobie i chyba 30 razie rzucania mam to za sobą ;) polecam tabakę i na pierwsze dni te... Tutaj brakuje mi słowa. Poduszki nikotynowe? Daje się to pod wargę.
  • Odpowiedz