Wpis z mikrobloga

Jak widzę w markecie swojego wychowawcę z technikum to mu tylko kiwam i szybko uciekam bo on dobry chłop był zawsze i się uczniami interesował i tego się właśnie boję że podejdzie i się spyta co u mnie a ja się wstydzę tego co u mnie.
#przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nieznajomy_U_Bram: ja widzac po sobie, to chyba samemu nie ma szans/jest bardzo ciężko wyjść z szamba .
Moze niech koliega pomysli nad znalezieniem bardziej ambitnej pracy niz cieciowanie? A podczas cieciowania zacznie sie czegos uczyc co przydaloby mu sie do lepszej roboty. Wiem ze latwo sie mowi, ale staram sie pomoc :)
  • Odpowiedz
@Nieznajomy_U_Bram: nie mozna sie poddawac. szumik szukal szukal i w koncu udalo mu sie.
Jak nie wiesz to wejdz na jakas strone z ogloszeniami o prace i przegladaj sobie...co sie spodoba to aplikuj lub zastanow sie czego brakuje zeby tam isc.
Po wpisach widac, ze chlop nie jest glupi tylko brak wiary/checi w siebie jest
  • Odpowiedz
@Nieznajomy_U_Bram: Jako wychowawca powiem ci, że podchodzę do byłych wychowanków jak ich gdzieś zobaczę podpytać się co u nich, czasami też właśnie w sklepach gdzie pracują np. na kasie. Nie wiem jak z twoim wychowawcą, ale jak z technikum to pewno różne historie widział, uczciwie pracujący człowiek to zawsze plus. A pewno jeszcze młody jesteś, przed 30 to tym bardziej nikt nie ocenia kto gdzie pracuje. Tak czy siak żadna
  • Odpowiedz
@Nieznajomy_U_Bram: nie musisz się martwić że spyta a nawet jeśli spyta to z czystej grzeczności ale Ty nie musisz mu się zwierzać ze swojego życia ani tym bardziej z rzeczy które dla Ciebie mogą być przykre. Głowa do góry , zawsze mów że wszystko w porządku i się układa, jedni tylko czekaj na złe wieści innych one nie obchodzą. Kiedyś się ułoży. Pozdro
  • Odpowiedz