Wpis z mikrobloga

Paprykowi odklejeńcy (możliwe że to patroni Miszy bo ich oprowadzał) twierdzą że w Niemczech w szpitalu jest gorsza opieka niż w Kambodży:)
Do tego nie tak dawno twierdzili że w Kambodży jest bardzo tania opieka zdrowotna żeby sobie zapłacić samemu, a sami dzwonili do ubezpieczenia i polska ubezpieczalnia im wizytę pokryła:)
Nie rozumiem logiki takich ludzi.
#raportzpanstwasrodka
dizel81 - Paprykowi odklejeńcy (możliwe że to patroni Miszy bo ich oprowadzał) twierd...
  • 17
  • Odpowiedz
@dizel81 Totalna bzdura !!! Z rozwolnieniem możesz sobie pójść do tego szpitala. Jak najbardziej !!!
Nikogo nie zastanowiło dlaczego tam nie ma ludzi Skoro taka super obsługa i taniej niż w Niemczech ?
Ja byłem w tym szpitalu przynajmniej 3 razy. Nie ze sr..ką a z zerwanym mięśniem łydki po grze w badmintona, gdzie nie mogłem chodzić. Lekarz dał mi lek przeciwbólowy i tyle, powiedział, że mogę sobie pójść tzn pokuśtykać na
  • Odpowiedz
  • 4
@kapitan-azja: ogląda się już długo to całe uniwersum i można się domyślać jak ta opieka zdrowotna tam wygląda.
Dziwi mnie tylko postawa tych z filmiku, nie wiem albo robią to celowo gadając takie bzdury żeby przyciągnąć kolejnych, albo są tak odklejeni od rzeczywistości że sami w to wierzą.
Wcześniej Misza im tam gadał jaka to tania służba zdrowia w Kampuczy:) Komedia.
  • Odpowiedz
zobaczycie jak jest w realu.


@kapitan-azja: wystarczy popatrzeć na stan gospodarki to każdy nawet średnio rozgarnięty potrafi się domyślić, ale filmik pewnie będzie ciekawy. Te wszystkie wolnościowe przygłupy będą twierdzić że jest inaczej, bo zapłacili za kilka dni hotelu z paracetamolem
  • Odpowiedz
@Justyna16 Dokładnie. Personel jest na takim poziomie na jakim poziomie jest życie w danym kraju. Ja nie twierdzę, że nie ma całkowicie obsługi medycznej czy też jest bardzo niski jej poziom. Poziom jest adekwatny do problemu. Byłem u okulisty kilka razy i wyniki badań oczu mam dokładnie takie same jak w Polsce, badania krwi zresztą też. Tyle tylko, że to jest podstawa. Jeżeli pojawia się „większy” problem, to kto ma pieniądze to
  • Odpowiedz
@kapitan-azja: ja wiem jak wygląda służba zdrowia w Niemczech.Jedna z najlepszych na świecie.Jak to hanyska mam połowę rodziny tam.Dobry lekarz wybiera pracę gdzies w trzecim świecie ? Caly system nauczania.O sprzęcie nie wspominam.
  • Odpowiedz
@Justyna16 Kiedyś byłem tutaj w takim samym, „najlepszym” szpitalu, tylko oddział w Phnom Penh. Dokładnie ta sama firma. Złapałem paskudną bakterię. Tam trafiłem na lekarza Taja. Zapytałem go na początku dlaczego akurat Kambodża a nie Tajlandia ? Sam wybrał, czy go szpital wysłał ? Bo jest to odłam tajlandzkiego szpitala o całkiem dobrej renomie w Tajlandii (chyba zalicza się do pierwszej piątki). Jak wiadomo powszechnie mało doświadczonych wysyła się na mniej „zapalne”
  • Odpowiedz
@stopmen: Jak wsiadasz do samochodu to zapinasz pasy ? Jaki ty bojaźliwy ? Po cholerę jeździsz samochodem ?
Prawie wszystkie dolegliwości miałem od sportu. Siedź dalej przed komputerem i się martw o innych 😁👍
  • Odpowiedz
@kapitan-azja: juz sie tak nie ekscytuj koleszko, jestes kolejnym zakompleksionym blaznem ze oceniasz ze przed kompem siedze cale dnie jak te dzbany jak cycolina co mysli ze ludzie mozzarelli w polszy nie jedli?🤣 wy wszyscy chyba tam w kambouniwersum nie macie ktorejs klepki w waszych pustych lbach😅
  • Odpowiedz
@stopmen Świń tobie pasać nie pomagałem więc nie jestem twoim „koleszką”. Proszę zważać na słowa i mnie nie obrażać. Radziłbym raczej przed publicznymi wystąpieniami popracować nad własną gramatyką i sprawdzić pisownie niektórych słów bo obrażając kogoś, samemu wychodzi się na nieuka.
Logiki też tu nie ma: „Brak którejś klepki w pustych łbach” ? Napisałem, że „siedź dalej przed komputerem” a ty odpowiadasz, że oceniam cię, że siedzisz całymi dniami, przepraszam, cytuję: „całe
  • Odpowiedz
@kapitan-azja: swin mi pasc nie pomagales bo nigdy tego nie robile, :D nie wiem jakie miales dziecinstwo ale jak takie to wyrazy wspolczucia, a co do gramatyki to zauwazylem ze tylko juz takie cymbaly ktorym argumentow brakuje czepiaja sie pisowni a ja od wieku 10 lat nie mieszkam w kraju i nie uczeszczalem do polskiej szkoly co sadzac po tym jak niektorzy po kilku latach w anglii nie pamietaja jezyka idzie
  • Odpowiedz
@stopmen Nie rozumiem całkowicie co masz do mnie i prawdę mówiąc nie za bardzo mnie to interesuje. Anonimowość daje duży komfort. Nie zaprzątam sobie tym głowy. Napisałem zwykły post a ty od razu zaczynasz mnie obrażać i atakować. Nawet nie masz zielonego pojęcia kim jestem i co robię.
Nie prowadzę dalej tej konwersacji bo nie widzę sensu.
Życzę ci miłego dnia. Serio bez urazy.
  • Odpowiedz