Wpis z mikrobloga

No witam. Kałomir usunął po godzinie post z FB mający na celu zastraszyć osobę która zgłosiła trzeciego strajka. Ale w internecie nic nie ginie. Został szybko rozkminiony że sam to pisał, sfałszował post i podszywał się za inne osoby.
P.S Ivan_Sekal to jego kolejne konto
CzikaKiri też

#kononowicz #patostreamy
Krzyzowa141 - No witam. Kałomir usunął po godzinie post z FB mający na celu zastraszy...

źródło: IMG_3954

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@CzikaKiri: to ty jesteś ten pyszczasty na zasiłku albo nowak rura ja cie szybko rozkminie a za ostatniego posta w którym nazwałeś mnie „kundlem” bedziesz kolejny po nowaku no chyba że to ty to na to samo wychodzi
  • Odpowiedz
@Krzyzowa141: Masz coś naprawdę nie hallo. Coś Ci się mieszaxD Nikgo w ciągu krótkiej kariery na Wypoku tak nie nazwałem. Za to Ty wyłapałeś już usunięcie postu przez moderację godzinę temu za wyzwiska xD. I tak, to ja zgłosiłem. xD Niczego nie rozkminisz z tą paranoją i dwucyfrowym IQ. Dobranoc.
  • Odpowiedz
@Krzyzowa141: Ale zwała, jednak to Ty Szeryfie (na 90%)! Żartowałem przedtem, pisząc, że pewnie jesteś Łukaszkiem, ale po tych Twoich kolejnych wpisach, gdzie Ci się wszystko miesza, zwróciłem na Ciebie uwagę i zrobiłem szybki przegląd Twoich wys****w tutaj. Brak interpunkcji, problemy z zaimkami, proste zdania na poziomie ucznia zawodówki - czyli to samo co w Twojej "twórczości pisarskiej" na YT. Łukaszek na 90%. Szeryfie, ale uważaj z tymi wyzwiskami wobec innych,
  • Odpowiedz