Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna #przegryw #przegrywpo30tce #polska #pieklomezczyzn

Panie generale Kukuła!
Melduję swoją gotowość oddania mojego marnego, samotnego życia w obronie ludzi, którzy mają mnie gdzieś i w czasie pokoju pogardzali mną. Chcę wypełnić obywatelski przywilej stania się mięsem armatnim i użyźnienia gleby Najjaśniejszej Rzeczpospolitej, którą po zwycięskiej wojnie znów zasiedlą Polki, które teraz, z uzasadnionej troski o siebie, zmuszone były wyemigrować na Zachód. Wierzę, że wraz z męskimi przedstawicielami innych ras i kultur, którzy przybyli i przybędą do Europy, odbudują przedwojenną populację Rzeczpospolitej, a pamięć o walecznych polskich mężczyznach, którzy oddali życie za ojczyznę, przetrwa choćby jeden rok kalendarzowy.
  • 7
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: stary no to nie wiem - z jednej strony jest mi przykro a z drugiej wcale Ci mnie nie żal, że wypisujesz takie głupoty. Ja swoim dzieciom mieszkania w Warszawie kupiłem, żonie i sobie na starość domek z działką pod Warszawą też - siedzę jako specjalista w branży kluczowej dla bezpieczeństwa narodowego na kontrakcie i emerytura już jest. Mógłbym sobie spokojnie umrzeć bo co miałem zrobić to zrobiłem -
  • Odpowiedz
@pablum: To dość naturalne i logiczne że byś walczył, bo masz o co. Masz po pierwsze nieruchomości warte kilka milionów na oko. Przegrana wojna to drastyczny spadek ich wartości albo nawet utrata. Poza tym masz w tym kraju wypracowaną emeryturę zapewne całkiem przyzwoitą - przegrana sprawiłaby, że w najlepszym razie obniżyli by ci świadczenie do standardowej rosyjskiej emerytury. Dodatkowo żona też ma pewnie emeryturę. Masz stary gigantyczny majątek i spore
  • Odpowiedz