Wpis z mikrobloga

#szosa Dzisiejsze kręcenie. Noga podawała ale moja dupa nie wytrzymała. Założyłem Jakieś stare spodenki z wkładką która jak się okazuje nie trzyma już parametrów. Ostatnie kilometry już na stojąco bo dupa boli. Nie mniej warto było bo pogoda świetna, jedynie miałem problemy na otwartym terenie jak dostawałem wiatrem z boku i mnie rzucało xD
jazdaniebieski2023 - #szosa Dzisiejsze kręcenie. Noga podawała ale moja dupa nie wytr...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@mateusz-bogacki:
To też zależy od stopnia wytrenowanie. Jak, jak zaczynałem jeździć, to też mogłem na wysokim tętnie dość długo jechać, ale waty były mizerne :) Z czasem to się ułożyło, wysokie tętno to też wysokie waty (przynajmniej jak na mnie) i nogi też się męczą.

@jazdaniebieski2023
Nie patrz na Vmax, ostatni zjeżdżałem z górki, wiatr w plecy, tętno 110 bpm a prędkość prawie 60 km/h, ale z tego nic
  • Odpowiedz
@i-marszi nie no jasne że tak. Ja to wiem. Chciałem jedynie podkreślić że zasuwałem szybko. Nie jestem roztrenowany jak większość po zimie. Wybitny też nie jestem ale w ubiegłym roku zrobiłem stówkę w równe 4 h ze sporymi stratami przez światła itd. Czuję też że przydałby się fitting i samego roweru i butów ale czasu trochę nie mam na to
  • Odpowiedz