Wpis z mikrobloga

@Kaczy90: Schron wygląda fenomenalnie. Piec, prycze, miejsce na ogień. Aż by się chciało, żeby takich powstało więcej, ale zobaczymy jak to będzie wyglądać za pół roku.
  • Odpowiedz
  • 0
@JPRW: Nie wiem ile takich schronów jest obecnie w Polsce, nigdy takiego nie spotkałem więc podejrzewam że to względna nowość ale sam chętnie bym skorzystał. Potencjał do tworzenia takich widzę bo wedrując podczas kilkudniowych wycieczek spotkałem się z "białymi plamami" jeśli chodzi o miejsca noclegowe.
  • Odpowiedz
@Kaczy90: Pamiętam jak lata temu robiłem GSB to właśnie w okolicy Izb przytrafiła mi się ulewa życia. Tam trzeba było jeszcze bród przejść przez Białą, która oczywiście wezbrała. Próbowałem przejść w butach po kamieniach i oczywiście wpadłem po kolona w wodę. Byłem tak zdesperowany, że próbowałem się nawet włamać do jedynego budynku jaki znalazłem (jakaś niedokończona budowa). W Ropkach wtedy nie było jeszcze takiej ameryki jak teraz, zresztą potencjalne ceny
  • Odpowiedz
  • 0
@Tytanowy:

Na szczęście przypomniało mi się o barze w Hańczowej, gdzie można jeszcze było przekimać.


Spałem w tym barzem, pewnie jak znaczny procent ludzi którzy idą GSB, co jeszcze bardziej pokazuje, że w tamtym rejonie jest kiepsko z noclegami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz