Wpis z mikrobloga

@Vadzior: Niezłą kłótnia o buty pod zdjęciem żarcia z McD xd no ale kolega ma trochę racji, zarządu nie obchodzi czy kupiłeś z ciekawości czy z autentycznego podjarania nową kanapką, póki tabelki w excelu się zgadzają póty będą wypuszczać taki syf. A co roku McDonald odnotowuje kolejne rekordy zysku, więc nie mają powodów nic zmieniać niestety.
  • Odpowiedz
@Vadzior ... Przeczytałem całość... Ale twoje argumenty wiedziałem że będą z góry na przegranej pozycji:)
Taki urok wykopu.
Ten ludzie to debile to jak troll pisze.
Pianinka też nic mądrego nie dodała.
...niestety tutaj argumenty o tym że wydajesz na coś swoje pieniądze zarobione czy ciężko czy lekko to argument na wywołanie mini wojenki.
... Sam widziałeś po wypowiedziach że każdy twój argument upadł w tej mini dyskusji tylko dlatego że ktoś ci ciągle wmawiał że twoje decyzje nie są twoje tylko są zawsze wytworem czyjegoś
  • Odpowiedz
  • 0
@nudziarz123: no na każdy temat można spojrzeć z różnych stron, kolega wyszedł z założenia, że marketing to naciąganie ludzi, a ja sam z przyjemnością się podkładam pod marketing, przeglądam oferty w necie i tak dalej. Dla mnie buty do biegania to coś więcej niż decathlon i pierwsze lepsze, to zapytanie się na paru forach/grupach, odwiedzenie paru sklepów, przemierzanie, a nawet zamówienie kilka par/rozmiarów i potem odsyłka.
Po prostu ja spędzam
  • Odpowiedz