Wpis z mikrobloga

@om606: żeby nie zdać podstawowej matury na 30% z polskiego czy matematyki to trzeba chyba dosłownie nigdy nawet przez 20 min się niczego nie uczyć, nie chodzić do szkoły albo być jakoś ciężko chorym xd
  • Odpowiedz
@Lefty @Ulic_Qel_Droma
Dokladnie plus biorac pod uwage yt gdzie kazda matura jest rozwiazana z opisem rozwiazania, jak najlepiej i najszybciej to zrobic.
Wszystko jest w necie albo w ksiazkach 50x wytlumaczone a i tak ludzie nie zdaja matury.

Przypominam ze na matmie ma sie arkusz wzorow maturalnych
  • Odpowiedz
@Cernold taaa, największe przygłupy, a zarazem śmieszki i obiboki teraz idealnie spełniają się w pracy z klientem jako przedstawiciele lub sales development managerowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@om606: #!$%@? tam się do matury uczyłem, a w drugiej i trzeciej klasie szkoły średniej ledwo miałem 50% frekwencji, a mature napisałem solidnie powyżej przeciętnej. Nie ma się co srać.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lefty Z matmą się zgodzę, bo masz nawet kartę wzorów, ale jeśli się nic nie zmieniło to test z polskiego daje 28% punktów, więc jak walniesz błąd krytyczny z polskiego w pracy pisemnej, to nawet mając test na 100% nie zdajesz matury
  • Odpowiedz
@depmod: trzeba się postarać, żeby walnąć błąd kardynalny xd plus są przecież też inne zadania, a nie tylko test i rozprawka
  • Odpowiedz
  • 4
@Lefty Akurat jako test miałem na myśli całą część przez rozprawką. Co nie zmienia faktu, że prawda trzeba się postarać, żeby napisać kardynałkę po 12 latach chodzenia do szkoły
  • Odpowiedz
Znam sporo osób co matury nie zdało lub nie podchodziło do niej a zarabiają znacznie więcej hajsu bo wiedzą, że trzeba wykazać się sprytem i odpowiednio się przystosować a nie być przygłupem co myśląc, że zda maturke i pójdzie na studia to nagle dostanie wysyp ofertxD

Także sory ale brutalna prawda jest taka, że zdana matura to tylko spuszczanie się nastoletnim mózgiem ze się zaliczyło gównopapierek.
  • Odpowiedz
Znam sporo osób co matury nie zdało lub nie podchodziło do niej a zarabiają znacznie więcej hajsu bo wiedzą, że trzeba wykazać się sprytem i odpowiednio się przystosować a nie być przygłupem co myśląc, że zda maturke i pójdzie na studia to nagle dostanie wysyp ofertxD


Także sory ale brutalna prawda jest taka, że zdana matura to tylko spuszczanie się nastoletnim mózgiem ze się zaliczyło gównopapierek.


@Protectorx: to nieźli spryciarze debile,
  • Odpowiedz