Wpis z mikrobloga

#autyzm #aspolecznosc Nie lubię prosić o pomoc, bo większość prób wyjaśnienia mojego problemu kończy się kompletną kompromitacją. Albo mam jakieś dziwne, niestandardowe problemy i nikt nie może mi pomóc ich rozwiązać albo te problemy są na tyle skomplikowane, że nie bardzo wiem jak je wyjaśnić - przez co gadam jak potłuczony i nikt nawet nie rozumie o co mi chodzi (,)
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: Nie wiem czy właśnie to masz na myśli, ale zazwyczaj zanim zgłaszam się z problemem to robię notatki na ten temat, czasami bardzo obszerne. Myślę, że stanowi to jakąś analizę, ale jak widać niewiele daje.
  • Odpowiedz
@maupishoon: To możliwe, że masz niestandardowe problemy, więc ludzie neurotypowi nie potrafią ci pomóc. Czasem warto przegadać to z osobą, która miała dokładnie taki sam problem i udało się jej go rozwiązać. Trochę jak z forami i grupami młodych matek, najwięcej pytań mają matki pierwszego dziecka, bo wszystko jest dla nich nowe, a starsze stażem matki lub po prostu matki wielodzietne wyjaśniają, że to i to jest normalne, a to i
  • Odpowiedz