Wpis z mikrobloga

Mirki drogie, cieszcie się ze mną - pochwalę się, że jutro w Dzień Dobry TVN będzie reportaż o moim zespole :D @Filip_Chajzer niedawno był u nas i robił materiał. Ciekaw jestem co on tam odwali, bo po nim można się spodziewać wszystkiego, więc trochę się boję. Anyway, #tylewygrac ;)

Także kto lubi telewizję poranną to #poletzam oglądać jutro z rańca, żeby mieć co hejtować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krosno #blackdust #tvn #dziendobrytvn
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Doleginho: wow, miło mi słyszeć :) Spoko, jesteśmy młodzi, droga dopiero przed nami - liczymy, że to dopiero początek ;) Taki reportaż to - jak na nasz "staż" - i tak super sprawa, a telewizja śniadaniowa i tak ma niezłą oglądalność. Mamy już parę pomysłów gdzie uderzyć dalej, ale na razie jeszcze zero konkretów ;)
  • Odpowiedz
@worldmaster: na to bym nie liczył, nie planuję wrzucać. Chyba, że będą ujęcia, jak Chajzer coś odwala, no to najwyżej wtedy ;) Ale żeby mieć główną, to pewnie trzeba by zagrać w tym programie i zrobić coś jak dzisiaj Luxtorpeda :P
  • Odpowiedz
@worldmaster: Tam "koncerty" są z playbacku i zagrali zamieniając się rolami, wokalista na perkusji itp. Tylko że raczej kto ich nie zna, to nie załapie o co chodzi, trzeba by było grubszą akcję zrobić ;)
  • Odpowiedz
@kontra: gurwa zgoliłeś monobrew i patrz jaki wygryw. Powinni cie stawiać za wzór. Olso graty obejrzę z nagrania bo pracbaza motzno i śniadaniowa telewizja nie dla mnie
  • Odpowiedz