Wpis z mikrobloga

Hej, parę miesięcy temu zauważyłem, że moja piwnica znajduje się idealnie pod moim mieszkaniem (mieszkam w bloku). Pomyślałem sobie, że mógłbym zrobić dziurę w podłodze i dobudować schody, dzięki czemu zwiększyłbym metraż mojego mieszkania. Niestety pojawił się pewien problem, a mianowicie by uzyskać od współdzielni zgodę na przebudowę potrzebuję zgody wszystkich mieszkańców bloku. No i prawie wszyscy się na to zgodzili oprócz sąsiada który mieszka tuż pode mną (mieszkam na pierwszym piętrze) :(. I mam małe pytanko: jak go przekonać do przebudowy? Przecież takie schody nie zajmą wiele miejsca...
#polskiedomy #budownictwo #pytanie #prawo
Sleepypl - Hej, parę miesięcy temu zauważyłem, że moja piwnica znajduje się idealnie ...

źródło: comment_1635868030hWpW1WGwRJYcHT1s6oRnmw

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Sleepypl: może zaproponuj, że będziesz płacił myto? no chyba, że chcesz za darmo no to cebula trochę bo mimo wszystko jakaś to niewygoda dla niego jest, chociaż nie przesadzajmy, kiedyś to ludzie żyli w 8 osób w jednej izbie
  • Odpowiedz
@Sleepypl: ogólnie, mieliśmy na wsi podobny problem tylko z dojazdem do pola, sąsiad nie chciał się zgodzić do sprzedaży kawałka Jago podwórka ani nie chciał go udostępnić.....magicznym składnikiem do rozwiązania problemu okazała się, wódka.....
Schlej sąsiada daj mu do podpisania i elo, ciesz się metrażem
  • Odpowiedz