Wpis z mikrobloga

@orgin246: Bardziej chodzi o formę jaka prezentujesz. Obczaj sobie koles swoje wpisy:
- "Co to za wysryw z #!$%@?? I o #!$%@? chodzi z tymi osiągnięciami? "
- "ciebie za to stary spuchą karmi do dzisiaj skoro uważasz"
- "co ty #!$%@?? Jak DLSS zżera potężne zasoby?"

Potwierdzasz wiec jak gaming ewoluowal, tylko masz problem z tym, ze niektorzy wola "stara szkole" i nowe AAA produkcje juz nie potrafia przyciagnac na
  • Odpowiedz
Na gogu nadal masz na własność, na konsolach fizyczne również. Z drugiej strony czy to cokolwiek zmienia? Jak dla mnie to jeden #!$%@?.


@Tak_masz_racje: @orgin246 generalnie coraz wiecej gier ma jakies funkcje online i tutaj tworcy maja pelna kontrole, z goga czy nie, bez serwerow itp jest lipa. To samo z konsolami, nie, nie jestes wlascicielem gry w pudelku bo 1 patch i ona sie nie odpali na konsoli nad ktora
  • Odpowiedz
A może powiesz o cenach gier kiedyś? Gdy gry kosztowały po 100 zł, a ludzie zarabiali tylko po kilka stówek miesięcznie. Ale o minusach to lepiej nie rozmawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tak_masz_racje: Byly dwie opcje, jako gowniak dorabiales sobie przez cale wakacje i pozniej wracales dumny z kartonowym pudelkiem lokalnym PKSem. Opcja B - jechales na gielde i za 15zl kupowales CD firmy Verbatim :D

Nie
  • Odpowiedz
Po pierwsze bierzesz część wypowiedzi i wklejasz je bez kontekstu. Szczególnie ten drugi cytat jest odpowiedzią na "Hooja to widziałeś ostatnio jak cię stary karmił." i to też nie jest pełna wypowiedź typa. Zresztą potem doszliśmy do całkiem spoko konkluzji odnośnie gier bethesdy ale no chyba nie chciało ci się sprawdzić.

A teraz najważniejsze. Coś tam gadasz o starej szkole. Weź i graj w gry wg starej szkoły. Chcesz jakieś klasyczki pokroju
  • Odpowiedz
@orgin246: Po co kontekst, skoro rzucasz #!$%@? na prawo i lewo, nie potrafiac bez prowokacji skleic zdania? Jeszcze tego brakuje, zeby internetowy frustrat mowil mi w co mam grac :D Masz problem, to daj mnie na czarna i lec srac zarem w kolejnych wpisach.
  • Odpowiedz
@3mortis: No ten jeden patch i gry nie masz to się tyczy w sumie tylko gier online. Taki overwatch lub the crew powiedziało papa właścicielom płyt.
I dałeś naprawdę dobry przykład odnośnie tego, że gry do nas trafiały po patchach. Gothic 3 miał opóźnianą premierę w polsce przez cdprojekt bo czekali na patche bo wersja 1.0 w niemczech była jakąś tragedią. A DLC weszły wraz z xboxem 360 w 2005 roku.
  • Odpowiedz
@ejenes: A przepraszam cię bardzo, że uraziłem cię wulgaryzmami w internecie. Mam nadzieję, że twoja psychika nie ucierpi na tym aż nadto i wystrzegasz się takich nieprzyzwoitych ludzi jak na portalu wykop.pl
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: Byly dwie opcje, jako gowniak dorabiales sobie przez cale wakacje i pozniej wracales dumny z kartonowym pudelkiem lokalnym PKSem. Opcja B - jechales na gielde i za 15zl kupowales CD firmy Verbatim :D


@ejenes: Albo poczekałeś dwa lata i kupiłęś extr klasykę za 29,90 jeżęli dobrze pamiętam
  • Odpowiedz