Wpis z mikrobloga

NR 263 #serialseries #serial #seriale
LISTA SERIALI
ALFABETYCZNA

Hotel Zacisze - Fawlty Towers

IMDb: 8.8/10
https://www.imdb.com/title/tt0072500/
https://upflix.pl/serial/zobacz/fawlty-towers-1975
Gatunek: komedia

Historie z pewnego angielskiego hoteliku zarządzanego przez Basila Fawlty, który ma paranoje, bywa chamski i chciwy co doprowadza do wielu problemów z klientami w czym nie pomaga mu kelner Manuel rozumiejący tyle po angielsku co ja po chińsku.

Czy polecam? Tak, nadal i to każdemu, bo to bezpieczny humor :) Ciekawe postacie poboczne no i oczywiście zawsze za%$^&sty John Cleese.

P.S. Dziś drugi raz się przekonuję, że tag jest niewypałem, nie ma siły nawet wykopać się na główną, a myślałem czy przy prawie 400 śledzących to będzie łatwe. Dotrzymam słowa i dokończę listę do numerka 300 ale bajek nie będzie i nie będzie już wpisów codziennie a tym bardziej dwóch, tylko jak mi się przypomni. Można się oszukiwać, że ktoś poświęcony czas doceni kliknięciem, ale życie to weryfikuje.
WLADCA_MALP - NR 263 #serialseries #serial #seriale
LISTA SERIALI
ALFABETYCZNA

Hotel...

źródło: hotelzacisze

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Żądać uznania na wykopie to trochę za wiele, ale jeżeli to Cię pocieszy ja lubię ten tag i zawsze plusuję wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Nigdy tego nie widziałem, ale może to coś co chciałbym zobaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP ten serial ma jedną, dużą wadę: że jest taki krótki! Uwielbiam ten poryty humor, a scenę z Niemcami mogę oglądać w kółko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do tagu: masz kilku wiernych fanów, w wykop kliknąłem gdy tylko go zobaczyłem, codziennie rano czekam na dwa moje ulubione wpisy na mirko i już teraz żałuję, że skończy się tylko na 300 (a ja sam jestem w szoku,
  • Odpowiedz
ten serial ma jedną, dużą wadę: że jest taki krótki! Uwielbiam ten poryty humor, a scenę z Niemcami mogę oglądać w kółko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WLADCA_MALP: Oj tak, obejrzałoby się więcej. Jednak to też jeden z tych seriali, w których mimo wszystko, wydaje się, że odcinków jest więcej niż w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Robisz fajna robote i lubie czytac Twoje wpisy, ale musialem skomentowac tego PS'a:

Dotrzymam słowa i dokończę listę do numerka 300 ale bajek nie będzie i nie będzie już wpisów codziennie a tym bardziej dwóch, tylko jak mi się przypomni. Można się oszukiwać, że ktoś poświęcony czas doceni kliknięciem, ale życie to weryfikuje.


Normalnie bym olal to, ale czytam Twoje wpisy, wiec poswiece troche czasu.

Brzmisz jak obrazony nastolatek, ktory
  • Odpowiedz
  • 2
@troloslaw: @Kaczorra takich fanów jak Wy jest kilkunastu, każdego pamiętam i bardzo sobie to cenie, ale ja tylko chciałem żeby się wykopał wczorajszy wpis na główną, bo poprzednio też się nie udało a dużo osób nie zagląda na mikro. 36 osób kliknęło w tym Wy ale wpis o MASH pod którym prosiłem o kliki zapulsowało już 98 co swobodnie by starczyło na główną. Po porostu się zawiodłem na reszcie.
Skoro nie
  • Odpowiedz
Skoro nie dostałem strzała dopingu to sobie przypomniałem, że robię to sobie na boku i wcale nie muszę dawać seriali których nie chcę, nie muszę robić tego regularnie, nic nie muszę. A że chcę się wykazać w nowej robocie to i czasu nie mam.


@WLADCA_MALP: O to to! There you go! Nic nie musisz, rob to co lubisz i chcesz.

Nie chodzi o zasięgi tylko o jednorazowe wsparcie plusikiem żeby wleźć
  • Odpowiedz