Wpis z mikrobloga

Ten uczuć...gdy w Twoim życiu tyyyyle zdążyło się zmienić: twoje wyrko i pokój, twoje biurko i zestaw komp., twój światopogląd, szkoły i uczelnie w których bywałeś, miejsca które od tego czasu poznałeś, twoje podejście do ogrywania gier...

...ale jest taka jedna rzecz do której wciąż wracasz, która wciąż wygląda świetnie, i pomimo tyyylu lat wciąż czujesz, że czyni z Cb rasowego gracza. Współdzieląc rozgrywkę z rówieśnikami, z "młodymi dorosłymi" w czasie premiery, jak i z tymi którzy dopiero zaczęli piąć swoją punktację ()()

#battlefield #bf3 #feelsgoodman #gry #szczere #takietam
wygolony_libek-97 - Ten uczuć...gdy w Twoim życiu tyyyyle zdążyło się zmienić: twoje ...

źródło: temp_file1655094549935950060

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@mohawk no właśnie ponoć niekoniecznie. To może i dla niektórych archaizm, ale już BF4 wg. Mnie był za bardzo przekomplikowany, przeładowany treścią. 2042 nie ogrywałem, ale skoro się słyszy o zakończeniu kontynuacji, jakichś doładowanych "sezonach" i innych takich...to chyba jeszcze wiele lat upłynie nim ci z EA się ogarną, i dadzą ogarniętą ekipę aby znowu wydać coś co 3-ce dorówna.
  • Odpowiedz
@mohawk od "archaizmów" współcześni deweloperzy też mogliby się uczyć, przypomnieć sb jak to dawniej było świetne. Gdy ci dawniejsi już zupełnie przeszli na 3D i wszystko się pięło.

Ogarnij sb choćby dawnego GRAW: klimat gorącego Mexico wręcz WYLEWA się z ekranu i głośników. Tu strzelanka i to FPS. Elementy taktyczne fajne nawet po latach, czuć szczelanie #autyzmmotzno

Nienachalne to i nieprzeładowane. Bez porównania bardziej doświadczane od dzisiejszego chłamu, który
wygolony_libek-97 - @mohawk od "archaizmów" współcześni deweloperzy też mogliby się u...

źródło: 243809-tom-clancy-s-ghost-recon-advanced-warfighter-windows-screenshot

Pobierz
  • Odpowiedz
@wygolony_libek-97: znaczy żeby była jasność ja ci nie mowie w co masz grać a tym bardziej nie nakazuje grać w bf 2042, dla mnie ten najnowszy bf jest pod kazdym wzgledem lepszy od bf3 czy bf4 i nie mam zamiaru już wracać do tych starszych części, jesli lubisz bf3 to sobie graj i baw się dobrze bo wciąż po kilkunastu latach od premiery jest pełno graczy na multiku i pełne
  • Odpowiedz
@mohawk dla mnie też taki np. DX z 2000 jest pod każdym względem odstający od DEHR z tego okresu co BF3, choć mogę sobie wyobrazić, że są gdzieś takie gusta dla których będzie to nadal najlepsza część i niedostatki nie będą ich razić.

Może każdy ma jakiś "punkt", po zagraniu którego to co później już pod względem bycia lepszym nie będzie. Albo będzie to dorównywało starszym klasykom, i będzie dobre |
  • Odpowiedz
@piwakk: w czym lepsze, wymień 10 zalet bf4 i 10 wad bf 2042 w stosunku do bf4, (oczywiscie jestes pewnie jakims zjebem ktory na oczy nie widzial 2042 wiec sie nie wysilaj nawet xDDDDDD)
  • Odpowiedz
  • 2
@mohawk Nie musisz mnie obrażać, bo akurat grałem w 2042. Zarówno jak była cała beta, jak wyszedł i chociażby ostatnio.

Po prostu jest przede wszystkim słaby feeling broni, brak normalnej ludzkiej przeglądarki serwerów, wszechobecny camping. Pierwsze trzy istotne dla mnie rzeczy.

Zdecydowanie przyjemniej gra mi się w BF4.
  • Odpowiedz
@kierowcaautobusuofficial 1 i 5 znam jedynie z relacji, ale jak dla mnie już wtedy EA zaczęło przekombinowywać z trendami, rozbudową, z próbą wciśnięcia "gry wojennej z dawnych czasów" w otoczkę jak z BF:Hardline.

...zamiast wrócić do czasów najnowszych i zrobić je lepszymi, z genialnym designem map, bazami z pojazdami i latadłami, prostym podziałem na dwa zespoły z drużynami do 4 + skupienie się na jeszcze lepszym wyczuciu broni, taktyczności, czy bardziej
  • Odpowiedz
@mohawk:
16 lat na wykopie i potrafisz tylko inwektywami rzucać w innych bo mają inne zdanie niż ty ? Widać z biegiem czasu cofałeś się w rozwoju i wolisz ubliżać innym zamiast normalnie prowadzić rozmowę.
@wygolony_libek-97
Pamiętam bete BF 3 to było coś, operacja metro była non stop grana.
  • Odpowiedz
@GrubyJoshi: nie tylko, potrafię wiele sztuczek jestem tresowany w najlepszej szkole treserskiej w europie, poza tym jakby mi sie chcialo go obrazac to bym go obrazał a tego jeszcze nie zrobilem, #!$%@? w niego tak jak i w ciebie :)
  • Odpowiedz
@mohawk: Na premierę miałby łatwo. Teraz było by znacznie trudniej. Po tych 3 latach BF2042 serio jest w pytę. Tylko, że on tak praktycznie powinien wyglądać na premierę a nie po ponad 2 latach łatania (bo już wcześniej po patchach bf2042 stał się po prostu bardzo dobrą grą).
  • Odpowiedz