Wpis z mikrobloga

@powodzenia: Człowieku nie mów mi nawet... Nie dość że mogę w gaciach samych siedziec pół dnia, to sram w kiblu na którym tylko ja zwykle siadam a nie dziesiatki innych dup, mam swoja kawe, herbate, lodówke, moge w godzinke na lunch cos ugotowac, kot mi na kolanach siedzi, nie muszę oglądać innych mord i do nich gadać i ich mimowolnie sluchac, myzyka na glosnikach taka jaka chce, pranie moge sobie robic
  • Odpowiedz
@Varin ja się budzę 5 min przed rozpoczęciem pracy i to sobie najbardziej cenię. dziś jeszcze nie założyłem koszulki. ogólnie nie chce się rozpisywać bo bym mógł całą książkę napisać na temat tego jak zajebiście jest mi pracować z domu
  • Odpowiedz
@wymiar-sprawiedliwosci: Z jakiego innego powodu mialbys wejsc tu, przeczytac co napisalem, i nie znajac ani mnie ani tego co robie, próbowac mi jakoś nieudolnie #!$%@??

Trzeba być albo zjebem-przygłupem albo zazdrościć. Z dwóch opcji wybrałem po prostu ta mniej krzywdzącą, ale dobrze że mnie wyprowadziłeś z błędu!
  • Odpowiedz
@Varin: powód prosty - piszesz swoje wysrywy na publicznym portalu gdzie każdy może to przeczytać. A znam takich jak ty na pęczki . Skąd ? Są moimi pracownikami. Siedzą po norach, są antyspołeczni, kontakt z nimi marny. I uważają że jest super . Może dla nich ale dla zespołu nie. I piszę to na przykładzie firmy która dawala HO zanim to było modne . W zasadzie to była jedyna firma gdzie
  • Odpowiedz
@powodzenia ja pracuję stacjonarnie z CZASEM możliwością pracy zdalnej, w rzeczywistości koło 1/3 pracuję zdalnie. Zdarza się być cały tydzień zdalnie, 2 tyg pod rząd stacjonarnie itd. no randomowo

I tak mnie to kurna boli. Moja baba pracuje całkowicie zdalnie i widzę jak nie docenia takiej pracy. A u mnie ta możliwość jest po prostu tylko teaserem, obietnicą lepszego życia.

#!$%@?ć pracę w biurze, #!$%@?ć pracę w biurze.
  • Odpowiedz
@wymiar-sprawiedliwosci ale jesteś #!$%@? xD typ toksycznego karierowicza xD praca z domu w żaden sposób nie stoi w sprzeczności z karierą, a niekiedy wręcz przeciwnie; HO moze być krokiem w karierze, kiedy masz na tyle samodzielna rolę i na tyle udowodniłeś swoje skillsy i odpowiedzialność, że sam możesz sobie wybierać godziny i miejsce pracy. ja zaczynam kiedy chce, kończę kiedy chce, i tak większość mojej pracy jest z ludźmi z innych stef
  • Odpowiedz