Wpis z mikrobloga

#gargamel Dziewczyna nagrała kłótnie po pijaku i przedstawiła swoją wypowiedź jak Gargamel ją bije (nie szarp mnie XD) i jest najgorszy. Chłop ma problemy alkoholowe i jest zazdrosny o swoją dziewczynę, więc zamiast o tym gadać albo rozstać się w normalny sposób, będą się kłócić i nawzajem sobą manipulować. Toksyczny związek, który się zakończył i dobrze.


No i co robi Laura? Nagrywa na fali popularności tematu jaki to Gargamel nie jest zły, wstawia pocięte i niepokolei nagrania, screeny. Dodatkowo z końcową groźbą, że jak Gargamel będzie chciał się obronić, to wstawi na niego więcej brudów.
Pewnie jakieś screeny z prywatnych zwierzeń, które jeszcze bardziej by mu zaszkodziły typu "ten mnie #!$%@?, tamten mnie #!$%@?, musiałem to z siebie wyrzucić, dobrze, że mogę ci zawierzyć swoje tajemnice".
Opinia publiczna nawet nie zadaje pytań o drugą stronę tylko linczuje chłopa, nawet jego kolega się od niego odwraca i mówi, że byli tylko wspólnikami XD

Pogratulować takiej dziewczyny. Jak jest z kimś teraz w związku, to uważaj ziomek, miej na uwadze, że każde twoje potknięcie będzie przez nią udokumentowane XD
ehhhhh - #gargamel Dziewczyna nagrała kłótnie po pijaku i przedstawiła swoją wypowied...

źródło: laura-klaus

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@ehhhhh_: wniosek jest prosty. Nie interesować się, nie klikać, olewać temat to ścierwo samo zdechnie w rynsztoku z braku atencji. Kiedyś DTP nawet chętnie się słuchało, ale widzę że świat youtube to straszny śmietnik
  • Odpowiedz