Wpis z mikrobloga

Mam dziwną ochotę, żeby pójść coś ukraść, ale nie domownikom itp. Tylko ze sklepu i nie musi to być coś wartościowego, tylko żeby coś zabrać i wyjść. Jakiś czas temu widziałem serial o nastolatkach co kradną w sklepach i od tego momentu taką mam ochotę xd
Co najgorsze nie widzę, żadnych minusów tego pomysłu, bo są słuchawki których opakowanie można otworzyć z drugiej strony wyciągnąć i zamknąć i nie będzie widać po opakowaniu, tylko trochę lżejsze będzie albo coś tam schować, żeby nikt się nie zorientował . I wymyśliłem, żeby pójść do przebieralni wyciągnąć je i opakowanie z powrotem na półkę odłożyć xd. W sumie to ich nie potrzebuję ale taki pomysł mi wpadł do głowy i ciągle o tym myślę nw czemu. W przebieralnie nie ma kamer więc nie będzie dowodu, że to ja.
Chłop co chyba wariuje z nudów xd Tylko będę miał wyrzuty sumienia bo ktoś później to kupi i mnie będzie miał słuchawek
#przegryw ##!$%@? #gownowpis #kradziez #oswiadczeniezdupy
  • 7
  • Odpowiedz
@kamilek123: to nie takie łatwe jak się wydaje. Znajomy pracuje na monitoringu w jednej z większych sieci handlowych i jak opowiadał różne historię z prób kradzieży to jedno wielkie XD Właśnie najwięcej przypadków kradzieży ma miejsce z udziałem przebieralni. Oni są na to wyczuleni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz