Wpis z mikrobloga

@Tiab po prostu mick w swoich logicznych analizach nie brał poprawki na to, że żyjemy w #!$%@? kraju, w którym politycy postawili sobie za cel nie dopuścić do działania mechanizmów rynkowych i dotują deweloperów, bo ma rosnąć i #!$%@?
  • Odpowiedz
@scriptkitty: też pisałem że zaraz coś odbierdolom patusy z rządu więc niech się nie martwi o wyprzedaż prywatnego majątku bo za dużo osób jest związanych z kredytami hipotecznymi w sytuacji kiedy mieszkalnictwo socjalne w Polsce po prostu nie istnieje.
  • Odpowiedz
@Tiab: Mick Mickiem ale co za mózgi to plusowały?
@PanieAreczku coś kojarzę że w zeszłym roku dyskutowaliśmy i byłeś na milion procent pewien że bańka pęka i ceny już tylko w dół z prędkością TGV. Pisałeś że materiały tanieją i żadna siła spadków nie zatrzyma. Że nawet utrzymanie cen jest totalnie wykluczone. Żałuję tylko że się zakładać o dobrą whiskey nie chciałeś.

Jak tam, wciąż ten sam state of mind?
  • Odpowiedz
@thorgoth: Nie. Zmądrzałem. Ceny materiałów chwilę leciały w dół. W tym roku zero szans na przeceny. Ceny lecą w górę a o obniżkach nikt nie chce rozmawiac.
Byłbym w plecy dobrą whisky. Wystarczy ze jestem w plecy xxxxxx pln za to, że uwierzyłem w narracje trolli spadkowych. Nie musze poglebiac straty.
  • Odpowiedz
  • 0
@CamusVevo ośmieszasz się chcąc bronić xD w 2020 nie było żadnego bk2 i nie jeblo do 2023

Może pora dopisywać do waszych spadkowych mądrości listę wymówek jeśli jednak nie jebnie?
  • Odpowiedz
@Tiab: nie wiem do czego ty się teraz odnosisz ale na pewno nie do tego co napisałem

Może pora dopisywać do waszych spadkowych mądrości listę wymówek jeśli jednak nie jebnie?

nie jebnie z powodu który opisałem wyżej, a jeśli ktoś uzależnia swoją decyzję o kupnie mieszkania bo już zaraz jebnie bro to jest po prostu kretynem, co do tego pełna zgoda, jeśli czyjeś "analizy" działają tylko w idealnie sferycznym świecie czystej
  • Odpowiedz