Wpis z mikrobloga

@donfallo „to znaczy, ze tylko ty masz #!$%@? gust” - widzisz, właśnie chodzi o to, że dalej kompletnie nic nie rozumiesz. Możesz mieć i sześćdziesiąt lat, nic to nie zmienia. I nic nie wspominałem na temat tego, czy mi się „skazani” podobają czy nie. P.S a z tego stwierdzenia, że King wyrzygał tyle opowiadań, że któreś musiało siąść, to beka straszna - co to ma do rzeczy
  • Odpowiedz
@jszq: mam dokladnie to samo podejscie. ten film jest poprawny. wszystko w nim gra poza ostatnia scena bo jak niby do ch... wafla ten typ zalozyl plakat z wnetrza dziury do ktorej mogl wpelznac tylko glowa do przodu. nie mial jak sie obrocic. nie mial jak z wnetrza przykleic plakatu. nawet jezeli czolgal sie tylem ten plakat dalej nie mial szansy z powrotem zawisnac. no a poza tym.... ten film jest
  • Odpowiedz
@donfallo: tak wbijasz w to czy komuś się film podoba że siedzisz ciągle lamusie na tym wpisie i piszesz te wysrywy jaki to z ciebie nie jest koneser xD
  • Odpowiedz
@KaiserBrotchen ja #!$%@?, czytałem ponad 20 lat temu 🤣 z tego co pamiętam główna zmiana był murzyn, reszta w miarę się zgadzała. z tego co pamiętam film tylko zrobił happy end gdzie opowiadanie zostawiało niepewność bo tamten "murzyn" tylko znalazł list od uciekiniera a wcześniej chciał popełnić magika. Ale serio, są dużo lepsze rzeczy Kinga które byłyby warte zekranizowania. Np wielki marsz
  • Odpowiedz
gdzie ten film stał obok np 7 samurajów, dzikiej bandy, przyniescie mi głowe alfredo garcii, blizn przeszłosci, lotu nad kukułczym gniazdem


@donfallo: jeśli o mnie chodzi, to skazanych mega lubię, a z wymienionej przez Ciebie listy, oglądałem lot i był... no ok. 7 samurajów znam z nazwy, a o pozostałych nawet nie słyszałem, więc jakby bardziej tym komentarzem potwierzdziłeś tezę OP-a, niż ją obaliłeś, pozdrawiam
  • Odpowiedz
@jszq: według mnie jest tak wysoko przez bardzo mocne zakończenie które fałszuje trochę jego obraz. Do tego czasu jest nudnawy a później w głowie zostaje ci tylko to zakończenie i pod jego wpływem ludzie wchodzą na Filmweb czy IMDb i dają oceny wysokie.
  • Odpowiedz
@Pozjadalem_wszystkie_rozumy: zero seksownych lasek? Czy tego chcesz czy nie, główny bohater trafił do pierdla bo jego baba się puszczała, ergo znowu głównym motorem filmu jest seks, namiętność i ruchanie.
Prawdziwie męskie kino to Stacja Arktyczna Zebra, Papillon, czy Wielka Ucieczka.
  • Odpowiedz