Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 25 lat; od zeszłego roku sponsoruję studentkę medycyny, którą poznałem na grupie na FB. Dziewczyn chętnych do takiej relacji było mnóstwo - wybrałem taką, która była najbardziej pozytywnie nastawiona. Wcześniej u mnie leciała albo samotność, albo #divyzwykopem (ale to był bardzo krótki epizod kilku takich wypadów), albo próba budowy "normalnej relacji", co jest ekstremalnie upokarzające i upadlające, jeśli nie jest się 8-9/10 z wyglądu. Po prostu nie ma sensu budować normalnych relacji, jeśli nie jest się chadem, bo wysiłek nie rekompensuje rezultatów, a laska z tyłu głowy zawsze ma świadomość, że mogłaby równie dobrze być z kimś przystojniejszym / bardziej ekstrawertycznym z tindera w dobie zglobalizowanego rynku matrymonialnego.

W każdym razie co o sądzicie o tym, żeby do końca życia zostać przy schemacie relacji sponsorowanych? Dla mnie jest to obecnie najsensowniejsza opcja. Wydaję 4000-4500PLN na miesiąc(co nie jest szczególnie dużą ilością - prowadzę własną działalność i jestem jeszcze w stanie trochę odkładać) i w zamian otrzymuję seks raz w tygodniu z atrakcyjną julką bez prezerwatywy, namiastkę fajnej relacji i miło spędzony czas; frustracja wynikająca z samotności / braku seksu schodzi praktycznie do zera.

#rozowepaski #niebieskiepaski #samotnosc #seks #zwiazki #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 54
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Ja was przegrywów zwyczajnie nie rozumiem. Z jednej strony plujecie się jak to kobiety lecą na kasę, z drugiej zamiast normalnej relacji romantycznej (w której każdy inwestuje tyle samo) wybieracie sponsoring xD w żadnym moim związku żaden facet nigdy nie wydawał rocznie tyle kasy na mnie, na prezenty z okazji urodzin dajmy na to, ile ty tu tej studentce oferujesz za sam seks na miesiąc (!!!)... W przybliżeniu
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Ale wiesz, że taką kiłą się zarazisz przez sam pocałunek? Jeśli twoja seksi studentka medycyny idzie na weekendzik na impreze i przeliże/przerucha 3 typów w klubie... to już masz pewnie kiłę/hpv/jakiegoś innego syfa. Jeszcze ruchasz ją bez gumy... jakby była sprytna to cyk, ciąża, alimenty 4k przez 18 lat i nie musi cię już więcej ruchać xDDDD
Zazdroszczę sytuacji!!! Tzn. jej, że znalazła takiego frajera jakimś cudem. (
  • Odpowiedz
@rekkin różnica jest taka, że op argumentuje swoje ons tym, że nie może znaleźć dziewczyny i to wszystko przez to, że nie jest chadem.

Gdyby napisał, że po prostu ma laskę „na telefon”, której płaci to luz, ale dorabia do tego ideologię i widzi w tym „związek” ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) i
  • Odpowiedz
@czuczupikczu:
Nie no, można sobie dopowiedzieć i domyśleć się o co chodzi. Chodzi o to, że nie może znaleźć wystarczająco atrakcyjnej dziewczyny, w domyśle sporo atrakcyjniejszej od niego, gdzie jednak relacja byłaby "zdrowa", o którą ciężką gdy jedna osoba jest wyraźnie atrakcyjniejsza. Osoba atrakcyjniejsza będzie słyszeć od znajomych że "stać ją na więcej" i sama może zastanawiać się czy nie przeskoczyć na lepszą gałąź + sporo osób wykorzystuje swoją przewagę
  • Odpowiedz
@mirko_anonim mmmmmm 4000 za pukanie karyny bez moralności , wspaniały deal
Równie dobrze mógłbyś sobie kupić lale z silikonu bo baba ktora się sprzedaje za kasę i tak nie ma duszy , pusty byt
Plus pewnie ten tuman nawet tej medycyny nie skończy , skoro jest nauczona żyć na łatwej kasie to już widzę jak się poświęca dla książek i nauki skoro wszystko robi przez najprostsza drogę
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

Anonim (nie OP): Ale wiesz, że taką kiłą się zarazisz przez sam pocałunek? Jeśli twoja seksi studentka medycyny idzie na weekendzik na impreze i przeliże/przerucha 3 typów w klubie... to już masz pewnie kiłę/hpv/jakiegoś innego syfa. Jeszcze ruchasz ją bez gumy... jakby była sprytna to cyk, ciąża, alimenty 4k przez 18 lat i nie musi cię już więcej ruchać xDDDD

Zazdroszczę sytuacji!!! Tzn. jej, że znalazła takiego frajera jakimś cudem. ( ͡°
  • Odpowiedz